| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat se uita la o alta fata mereu insemna ca o place? desi el e cu o alta fata...si fata la care se uita e mai frumoasa decat fata cu care e el..sii el stie si crede nimeni cu ia confirmat ca fata aia ii place de el.Ei se cunosc dar nu vorbesc, s-a intamplat

ca cand fata e in clasa sa o intereseze doar de ea si pe celalata sa nu o bage in seama ba chiar sa se certe oleaca cu ea.Ce o fi isi bate joc de fata la care tot se uita? si inca ceva iubita lui si fata aia au avut conflicte cu privire la baiatul respectiv.Eu as vrea sa stiu ce crede sau daca ii place de fata la care tot se uita? sau doar stiind ca ea il place tot incearca sa ii atraga atentia? asta facand doar sa isi bata joc! ciudat este ca iubita lui nu zice nimic..si pana acum era mereu geloasa cand se uita si fata aia la el, ca ea a inceput sa se uite la el intai.au avut multe certuri din cauza asta, si chiar el a vrut sa se desparta de ea, dar sau impacat, si ma gandesc ca ea nu zice nimic pentru ca nu vrea sa se desparta..asa cred. Ce crezi ca e in capul lui? sad [ce are de gand cu fata la care se uita?] asta vreau sa stiu in principiu

4 răspunsuri:
| serendipity8300 a răspuns:

E complicat sa inteleg ce ai vrut sa scrii. Dar un sfat nu mai sta incontinu sa te uiti la ce face baiatul pe care il placi. Vrei sa fie cu tine lupta pentru el nu astepta sa se descotoroseasca ea de.

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Baietilor le plac multe fete, dar iubesc numai una!

| DiiiaDy a răspuns:

Decat sa ne intrebi pe noi care habar nu avem ce e in mintea lui, mai bine discuti cu el, il poti baga in seama pe facebook daca iti este rusine fata in fata.Intreaba-l daca te place si ce are de gand, daca nu vorbesti cu el nu ai de unde sa stii daca te place sau nu. Sper ca ti-am fost de folos :*

| ellenakata a răspuns:

Uite foarte greu inteleg ce ai vrut sa scrii dar nu astepta sa se descotoraseasca ea de el incearca sa il faci pe el sa faca asta daca nu o va face atunci iti spun dupa parerea mea sa te trezesti la realitate si sa gasesti pe altcineva pentru ca nu e ultimul baiat din lume bafta