| IAmAnonim a întrebat:

Ieri am luat un cod de cs 1. 6 adica ssw 7. 0 am facut ce zicea in instructiuni si tot nu merge si m-am saturat ca varul meu sa ma bata (nu imi place cu buti asa ca ma joc cu el pe niste servare) dau funda si celorlanti care au incercat sa ma ajute voturi

Răspuns Câştigător
| rebelmonk a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa joci fara cod o sa regreti cand iti va da un admin o comanda de iti distruge prin registry tot ce tine de joc+de asta orice cod il iei are virusi asa ca nu te sfatuiesc sa iei cod si sa ramai fara conturi de yahoo s. a. m. d

1 răspuns:
| IAmAnonim explică:

Da ma risc si vreau sa stiu dc nu merge codu si cum pot sa-l fac sa mearga