| anonim_4396 a întrebat:

Salut
KUm pot sa atrag atentia unui baiat mai mare decit mine cu 5 ani! cine ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| SentimenteAscunse a răspuns:

Pai..in primul si primul rand fi tu insati.Baga-te in vorba cu el, glumeste cu el.Imbracate sexy ca sa intoarca capul dupa tine, cand treci pe langa el.Iesi cu el pe la un suc, o prajiturica..Nu stiu ce sa mai zic.Dar oricum, fi tu insati.

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Te dezbraci si te sui pe el laughing
Altfel n-ai cum, avand in vedere diferenta de varsta.

| Becanee a răspuns:

Pai prima data as zice sa inveti sa scrii un pic mai corect si sa lasi baietii.Ca ai timp pentru ei...

| Mgautier a răspuns:

Prin felul tau de a fi. Dar daca chiar vrei sa iesi in evidenta, Du-te la el si spune ce gandesti. Sa vezi atunci ce fata are.