| anonim_4396 a întrebat:

la finalul primei intalniri cand iti iei la revedere cam ce ar trebui sa fac adica ce introducere sa abordez pentru a incerca sa o sarut si as vrea sa stiu daca e ceva normal sa saruti fata la prima intalnire, a doua intrebare ar fi:in cazul in care ne sarutam la plecare ce sa-i zic k ne auzim de seara si deseara sa stablim alta intalnire intr-o alta zi,, praktik cum ar decurge relatia dupa prima intalnire in cazul in care si fata da semne k ii place de mine.multumesc frumos... funda

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Asa este dar sa stii ca depinde de fata sunt fete mai indraznete si permit un sarut de la prima intalnire si fete care nu permit dar tu sa-i dai macar un pupic pe obraz inseamna respect da? Intr-un fel o surprinzi placut asa, apoi ii zici ca debia astepti o viitoare intalnire cu ea ca acum te-a vrajit cu farmecul ei, ca la noapte ai sa adormi cu gandul la ea...chestii de acestea sa prinda bine! Deci cam asa da? multa bafta!

| Awesom a răspuns:

Niciodata sa nu incerci sa saruti o fata la prima intalnire e o greseala pe care nu trebuie s-o faci.In schimb dupa prima intalnire cand vezi ca te place stabiliti o alta intalnire si a doua sau a treia zi dupa intalnire o suni si vorbiti.