| anonim_4396 a întrebat:

Parerea unei fete va rog happy sunt la a 4 a intalnire cu fata visurilor mele si nu stiu cum sa bat apropoul sa o sărut...la a 3 a intalnire am mers braţ la braţ a fost foarte placut dar acum sunt intr-un impas sa o sarut in timpul intalniri sau cand o conduc acasa mai pe seara? ea mea spus demult de ce nu i-am dat un semn de la prima iesire si mie ca daca nu o fac in timpu intalniri isi pierde interesu
... spuneti si voi

fundă logic cel mai sincer si potrivit raspuns in cazul meu

si voturi tuturor mulţumesc

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Oricat esti tu de nazist mai Mario,ce tot o intarzii atat? Nu te mai incurca in amanunte!
Pur si simplu,spune-i ca vrei sa-i spui ceva la ureche,un secret,na, te apropii si in loc de ureche, nimeresti pe buzele ei.Desi,nici urechea nu-i de lepadat...Si,de acolo, la buze, nu-i decat un pas!
Bafta!

5 răspunsuri:
| xMoTaNeL a răspuns:

In timpu intalnirii, cand va plimbati opreste'te si intoarce'te cu fata spre ea, aproprie'ti fruntea de fruntea ei stai vreo 10 sec asa si dupa o pupi.
Incearca.
Sucees!

Răspuns utilizator avertizat
| sara_3009 a răspuns:

Poi ar trebui sa o saruti si in timpul intalnirii si cand o conduci acasa ...noroc

| silviu18 a răspuns:

Pai poti sa te apropii incet de ea si eu cred ca si ea va vrea sarutul tau si asta e bye bye mult succes

| sweetgirl99 a răspuns:

Pai in timpul intalnirii poti sa pornesti o discutie despre sentimente si chestii de genu asta si apoi cand vezi ca e cel mai bun moment o saruti...