| Alex_7177 a întrebat:

Salut la toti, ma cheama Alex am 11ani aproape 12 si iubesc o fata si ea ma iubeste cum sa ii dovedesc ca o iubesc? Raspunsuri serioase plz!

Răspuns Câştigător
| justifyme a răspuns:

Cum o cheama? lavinia?
un buchet de trandafiri, un parfum cu miros dulce, ia-o in brate si intre timp ii zici ce frumoasa esti, invit-o la o plimbare cu bicicleta sau pe jos si in timp ce mergeti ii spui ce simti si poti sa,, scoti din maneca'' (intre timp ce ea are ochii inchisi ) un cadou cu multe lucruri, asta ne place cand desfacem un cadou sa ne surprinda si sa nu se mai termine...winking

4 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Pai cu un cadou (o floare, un parfum ) sa ii spui ca o iubesti (fetelor le place sa auda asta )

| BlooyGirl a răspuns:

Alex si mai cum te cheama?hee hee

| Away a răspuns:

Poarta-te frumos cu ea invit-o in oras, mergeti la plimbare daca accepta inseamna ca te indrageste sau chiar tine la tine. fai' cadouri (ciocola, un trandafir) invit-o la ziua ta. si ce este m-ai important spune-i ce simti succes

| smiley16girl a răspuns:

Pai spune-i verde in fata si nu stiu da-i mici cadouase flori bombonele. sper ca te-am ajutat