| Rebecaa a întrebat:

De 7 luni sunt cu iubitul meu, si nici acum nu-l cunosc cu adevarat! El mi-a aratat in ff multe feluri ca ma iubeste si eu in aceste 7 luni i-am aratat, am pus mult suflet in aceasta relatie, am facut orice numai sa-i dovedesc ca-l iubesc dar el a spus ca nu i-am aratat. Mi-a mai dat o sansa la iubire.Sa-i dovedesc inca o data ca-l iubesc. Ce sa fac sa-i arat ca sincer il iubesc? funda.si vot pentru cele mai serioase raspunsurihappy

5 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Dar el cum ti'a aratat ca te iubeste? happy Pai ii poti dovedi ca il iubesti daca ii esti aproape mereu (mai ales cand are probleme), daca il intelegi, daca il ajuti cand are ceva (si moral conteaza foarte mult). Puteti petrece cat mai mult timp impreuna ca sa faceti amintiri frumoase (plimbari, iesiri) gasiti voi. Mici gesturi prin care sa ii dovedesti cat de mult conteaza pentru tine.

| NimenixD a răspuns:

Păi dacă el spune că nu i-ai arătat înseamnă că îşi doreşte mai mult. Încearcă să îţi araţi iubirea faţă de el aşa cum a aratat-o şi el laughing). Poate aşa îi convine. Dacă nu înseamnă că vrea altceva de la tine. >:d

| Dragooos223 a răspuns:

Eu zic ca nu are tupeu sa iti zica ca vrea sa faceteti sex, si de aia de ta pe ocolite!

| nIMic_3176 a răspuns:

Sexul e raspunsul la intrebarea ta. Daca nu, cauta un prost laughing

| myyno a răspuns:

El vrea sa ii arati in alt mod ca il iubesti! Depinde daca este mai mare decat tine, gandeste si vrea ceva diferit. nu un sarut sau chestii d-astea...