| Sophie234 a întrebat:

Salut lumea am si eu o problema. Imi place de un baiat si as vrea sa incerc sa ies cu el dar nu stiu ce sa-i zic si ce sa fac. nu prea ne invatim in acelasi cerc de prieteni si singura modalitate de a vb cu el e facebook va rog ajutati-ma ca sa pot sa intru si eu cu el in seama nu stiu ce sa-i spun si sunt putin timida.

Răspuns Câştigător
| ORDKEO a răspuns:

Daca si lui ii place de tine, cu siguranta el fiind baiat va face unpas, lasa-l pe el doar nu vrei sa ii spui ca iti place de el, ar fi cea mai mare greseala, fiindca apoi te va lua drept p...a si o sa faca ce vrea din tine.

| sanduciorba123456789 a răspuns (pentru ORDKEO):

Zi si tu ca il iubesti tinete de capu luiiiiiii si siguranta o sa vreie

| ORDKEO a răspuns (pentru sanduciorba123456789):

Nu eu am pus intrebarea ca sa-mi raspunzi mie.

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Ce coicidenta draguta, oare cu tine vrea sa iasa si baiatul asta=>http://www.tpu.ro/......i-ce-sa_4/ daca da, va completati unul pe altul!

| SpEed07 a răspuns:

Invital la film de exemplu, fara nici o emotie, du-te la el si intreaba-l! Daca va zice nu, ce se va intampla?

| anonimg a răspuns:

Pasiunea este cauza celor mai multor rele in randul adolescentilor.
Daca nu ai implinit 25 de ani, atunci eu zic ca sa incepi sa lupti impotriva acestor dorinti.
Am mentionat varsta deoarece este foarte importanta maturitatea -mai ales in asemenea alegeri.
Nu te lua dupa spiritul de turma zicandu-ti ca toti fac la fel. Cele mai multe pritenii esueaza; la fel si cele mai multe casatorii. Si asta din pricina ca ..toti fac la fel.

| gingergirl1 a răspuns:

Of frate m-am saturat de intrebari de genul acesta!
Daca spui ca singura modalitate de a ajunge la el e prin facebook, atunci cand il vezi online ii spui si tu "ce faci"
Si nu stiu iesi si tu in evidenta cand esti prin preajma lui, zambeste-i, fa-te ca te-ai impiedicat si ai intrat in el...laughing
Apropo el te cunoaste, macar din privire?happy

| sanduciorba123456789 a răspuns (pentru gingergirl1):

Eu mam inpiedicat acumtonguelaughing

Răspuns utilizator avertizat