| ionutison a întrebat:

Salut.m`a cam mancat undeva si m`am jucat cu prietena mea.am introdus un deget in vagin si mi-e frica sa nu mai fie virgina.nu pot sa imi imaginez asa cv.deci ce parere aveti?

20 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

E virgina stai calm...trebuie sa bagi penisul nu degetul ca sa o dezvirginezi

| Dariusuu a răspuns:

Dacă i s-a rupt himenul nu mai e virgină.
Dacă chiar nu i-a curs sânge atunci e virgină.

Fii atent data viitoare ce faci.

| SunnyDay88 a răspuns:

Ce tarate aveti in cap.

teoretic daca nu s-a rupt himenul inca mai e... practic... tarate!

| UngUrU777 a răspuns:

In primul rand e foarte rar sa se dezvirginezi cu degetu! Si daca nu a curs sange nu ai dezvirginato!

| RalucaTyan a răspuns:

O poti dezvirgina si cu degetul, stai calm.

| firefox6 a răspuns:

Sincer eu nu stiu raspunsul. dar scriu acest comentariu ca sa te felicit ca iti pasa atat de mult de ea si nu ingrosi randurile golanilor felicitari!

| jointandsmyle a răspuns:

Dar tu cati ani ai?

| Mortuxxx a răspuns:

Virgina ca virgina, dar e foarte probabil faptul ca ai lasat-o gravida!

| ionutison explică (pentru Mortuxxx):

Esti prost sau nu? eu vorbesc serios aici si tu vorbesti la misto?

| ionutison explică:

Nu a avut dureri ca mi-ar fi zis.sange nu a curs.dar mi-e frica.m-am jucat cu focul.stati linistiti ca sunt cu, capul pe umeri dar m-a cam luat valul.dar fi-ti si voi de acord.se dezvirgineaza cu degetul da sau nu?

| epurasu a răspuns (pentru ionutison):

Da se poate!

| alexanonimu a răspuns (pentru ionutison):

Se dizvirgineaza si cu degetul dar daca nu a curs sange atungi mai e inca fata mare da nu inteleg dc esti asa stresat? dac faceai sex cu ea ce faceai te spanzurai? ea ar fi trebuie sa puna intrebarea aici nu u nu ar trebui sa fii suparat pe tine ca nu ai facut sexwinking nu ca nu mai este ea virginabig grin

| ionutison explică (pentru alexanonimu):

Pai stii de ce fac asta? pentru ca inca nu e timpul sa fac sex cu ea.doar am incercat ceva ce bineinteles nu am stiu ca se poate intampla.ei zice ca nu ii pasa eu nu sunt asahappy.

| ionutison explică:

Pai si cum imi dadeam seama daca e sau nu?

| Alison95 a răspuns (pentru ionutison):

Inseamna ca nu a fost virgina! stai linistit, multe mint ca sunt. o virgina nu te-ar fi lasat, si ar fi avut dureri daca ai fi incercat!

| ionutison explică (pentru Alison95):

Ba a fost virgina si cred ca este si acum. dupa 1 an si jumatate de relatie nu crezi ca e cam timpul? dar nu a fost intentia mea sa o dezvirginez ci doar sa ma joc putin cu ea.nu am stiu ca se poate ajunge aici ca altfel numai faceam asa ceva

| Alison95 a răspuns (pentru ionutison):

Nu as fi asa de sigur in locul tau. pai si de ce nu treceti la capitolul adevarat?

| ionutison explică (pentru Alison95):

Care? pentru ca e prea mica si nu vreau inca de acum

| Alison95 a răspuns (pentru ionutison):

Cat are?