| paul999 a întrebat:

Salut, m-am certat cu iubita si peste cateva zile e ziua ei, ar fi frumos sa-i iau un trandafir rosu? voi ce ziceti

Răspuns Câştigător
| Just0a0dream a răspuns:

Buna!
Da,ar fi un gest foarte frumos din partea ta, si cu siguranta va aprecia acest fapt.Indiferent daca ramaneti iubiti sau amici,e bine sa va amintiti de momentele frumoase petrecute impreuna, sa nu va purtati ranchiuna, sa,, lasi loc de buna ziua" daca intelegi ce vreau sa spun.E un gest frumos ii arati faptul ca o respecti, ca tii la ea si nu ai uitat de ea.Cu siguranta va fi fericita in sinea ei chiar daca nu iti va arata asta pe deplin.O seara frumoasa!happy

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! I ai un trandafir rosu, o cutie cu bomboane, si tot ce stii tu că îi place ei.

| BiuL a răspuns:

Da, ar fi dragut.

| neutrino a răspuns:

Nu, dar ar fi frumos sa-i oferi un buchet mare cu trandafiri.

| OldSoul a răspuns:

I-ai unul negru.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da, ar fi drăguț, insa ai putea să ii iei ceva mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde pentru ce v-ati certat.

| popadrian96 a răspuns:

Un trandafir e prea putin, incearca sa fai ceva mult mai spectaculos, mai romantic, sa fii sincer, si sa-i demonstrezi ca vrei cu adevarat sa te impaci cu ea, o surpriza de neuitat, un trandafir dai la ori-ce fata de 8 Martie, nu e ceva..., prea banal

| popadrian96 a răspuns (pentru popadrian96):

Fai cea mai tare surpriza, intr-un loc romantic, sustinut de prieteni tai si ai ei