| condru a întrebat:

Salut, m-am despartit de prietena, si simt nevoia sa vorbesc cu cineva...sad

Răspuns Câştigător
| BeAmazing a răspuns:

Nu mai vrea sa fie cu tine *. Chiar imi pare rau pentru tine! sad. dar nu e singura fatawinking poti sa iti gasesti alta! oh go on

45 răspunsuri:
| condru explică (pentru Iepurashverdecusuvitenegre):

Degeaba esti... daca nu ai minte nici sa treci strada decat sa enervezi lumea

| BestStudio a răspuns:

Sunt un specialist in inimi frante si iti recomant trei seri pline de muzica(genul vesel)o sticla cu coca cola si sa o uiti.Stiu e greu am patit-o. Ea poate sa spuna te iubesc cu alt nume pe buze sa se uite frumos gandind la prost care vorba ta nu mai simte nimic pentru mine, si nici nu ma mai cauta.Nu stiu ce sa zic frate asa sunt toate asa sunt toate sa demonstreze ca merge. Ori cum balta e plina de peste pune un vierme in carlig si pescuieste alt peste.

| Neimportant a răspuns (pentru Iepurashverdecusuvitenegre):

Dacă ar fi un concurs la nesimţire, tu ai lua premiul 1.

Răspuns utilizator avertizat
| Neimportant a răspuns (pentru Iepurashverdecusuvitenegre):

HAHA, ai făcut o glumă. Mai ai şi altele? Că deja m-ai plictisit şi ca să-ţi dau raport, îmi e silă. Ţi-am dat definiţia din dex să o reţii, fiindcă mi-ai spus că sunt ipocrită, nemotivând de ce. Probabil, neştiind semnificaţia cuvântului. Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| condru explică (pentru Iepurashverdecusuvitenegre):

Las-o inpace si daca te duce mintea fa un gest frumos si termina...ca deja esti penibil rau

Răspuns utilizator avertizat
| condru explică (pentru Iepurashverdecusuvitenegre):

Daca e site de copii tu ce cauti pe el?

| Neimportant a răspuns (pentru Iepurashverdecusuvitenegre):

Helău, amice! Vrei un calmant? Deja te agiţi prea mult. Am un motiv să-ţi fac raport, dar ghici ce. Nu îţi fac! Fiindcă nu merită să mă complic cu tine. Şi poate te întrebi care-i motivul, o să ţi-l spun... faci atacuri la persoană, asta nu-i bine, nu-i aşa? Da mi-ai spus ce înseamnă cuvântul, şi nu eşti ăla care caută prin dicţionare nu? Dar când auzi un cuvânt nou, şi mai ales că te întreabă cineva semnificaţia, tu ce răspunzi? Nu foloseşti dicţionarul? Ar fi bine să încetezi, dai dovadă nu doar de nesimţire şi de neştiinţă ci şi de prostie.

Răspuns utilizator avertizat
| CharlieHarper a răspuns (pentru Iepurashverdecusuvitenegre):

Omul a vrut pur și simplu să se descarce, ce vezi penibil în asta?