| Arontyahuucom a întrebat:

Intrebare mai serioasa:M-am despartit recent de prietena mea in totalitate,si simt nevoia de sex, dar nu dau banii pe curve si nici nu am incredere ca sunt sanatoase...Am si eu orgoliul meu deci am nevoie de o fata, dar de unde sa o iau?

4 răspunsuri:
| consilierultau001 a răspuns:

In felul acesta nu ai sa gasesti nici una... mai bine faci un dus cu apa rece si gata. sa nu iti treaca prin cap de masturbare, gandeste-te la orgoliu

Răspuns utilizator avertizat
| detty24 a răspuns:

Fa-ti o relatie prima data...

| batranulurs a răspuns:

Ia-te putin de ea...asa e o perioada dupa aia o sa te obisnuiesti fara. dupa aia o sa fii mai concentrat asupra unor noi perspective.ai putea sa tragi si o pedala la curve ca doar folosesti fes.