| condru a întrebat:

Salut, m-am despartit de prietena, si simt nevoia sa vorbesc cu cineva...sad

Răspuns Câştigător
| BeAmazing a răspuns:

Nu mai vrea sa fie cu tine *. Chiar imi pare rau pentru tine! sad. dar nu e singura fatawinking poti sa iti gasesti alta! oh go on

45 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndruţHere a răspuns:

Bagă. Ce vrei să vorbeşti?

| AndruţHere a răspuns:

O jegoasă, ce pot să spun.Genul ăla care se joacă cu sentimentele tipilor. Sper că nu te-ai supărat pentru că am jignit-o. Oricum, fi tare şi treci peste, cum o spus şi AlexKiddu.

| AlexKiddu a răspuns:

Pai mai sunt fete...stai calm.Si gasesti tu alta care o sa te iub mai mult :p

Răspuns utilizator avertizat
| BeAmazing a răspuns:

Ca sa nu te simti rau. incearca sa mai vorbesti cu fosta ta prietena [ la tel, pe mess, pe facebook, chiar sa va intalniti happy ], va ajuta pe amandoi sa treceti peste despartire happy!

| condru explică (pentru BeAmazing):

Nu mai vrea sa vb, a zis ca nu mai simte nimic pentru mine...si ca ar fi mai bine daca am lasa asa

| BeAmazing a răspuns (pentru condru):

Nu mai vrea sa fie cu tine *. Chiar imi pare rau pentru tine! sad. dar nu e singura fatawinking poti sa iti gasesti alta! oh go on

| condru explică:

Nu inteleg de ce mi-a dat papuci, am ost 4 luni impreuna si au foast toate bune nu ne certam si nici conflicte nu aveam, imi icea ca ma iubeste...ma suna ma intreba ce fac si joia asta care a trecut am plecat acasa la bunici ca mia decedat bunica si nu am prea vorbit in weekend si cand m-am intors mi-a dat papucicrying s nu inteleg de ce, ea a zis ca nu mai simte nimic pentru mine, si nici nu ma mai cautacrying

| Cristina45 a răspuns:

Daca vr sfaturi id meu e crysty_swets_32 (am trecut si eu prin asta)

| BestStudio a răspuns:

Sunt un specialist in inimi frante si iti recomant trei seri pline de muzica(genul vesel)o sticla cu coca cola si sa o uiti.Stiu e greu am patit-o. Ea poate sa spuna te iubesc cu alt nume pe buze sa se uite frumos gandind la prost care vorba ta nu mai simte nimic pentru mine, si nici nu ma mai cauta.Nu stiu ce sa zic frate asa sunt toate asa sunt toate sa demonstreze ca merge. Ori cum balta e plina de peste pune un vierme in carlig si pescuieste alt peste.

Răspuns utilizator avertizat