| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat, am 12 ani si aveam o prietena de 14 ani cu care faceam sex zi de zi. Acum ne-am despartit si nu mai vrea sa facem asta, insa eu tot simt nevoia. Cum pot sa o conving sa faca din nou cu mine?

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De la 12 ani? Zi de zi? Interesant!
O femei nu este marioneta bărbatului. Dacă nu te mai vrea dă-i pace, nu este obligată să rămână cu tine.
Pa, pa.

| catthshshshs a răspuns:

Nu am cuvinte... sper totusi ca este o gluma. Ce poti sa stii tu la 12 ani? Nimic...Mai bine vezi-ti de scoala si lasa prostiile astea, ca nu ar trebui sa te ocupi cu asta la 12.

| JeSa a răspuns:

Ce frumos ne minţi, pinochio!

| Ana a răspuns:

Foloseste-o pe manuela laughing

| Just a kid a răspuns:

Tu de obicei ce visezi zici si la altii?rolling on the floorla 12 ani ma? judeci ma ce zici? si daca ar fi adevaratthinking exista manuela mai folosesteo si pe ea ca no sa te dezamageasca...auzi la elrolling on the floorzilnicrolling on the floor app se poate sti unde o faceai? in parc sau unde?laughing

| tim a răspuns:

Asa mai, e-manuelacrying zanele si printesele vor sa ne taiem...ba v-ati ticnit? crying fa o pauza baiatule, sa te mai rencarci si tu.

| Te besk a răspuns:

Daca la varsta asta ai facut sex in viitor vei avea mari probleme in viata

| zanesiprintese a răspuns:

Spune-i ca ai sa-ti tai putalaughing

| zanesiprintese a răspuns:

@tim are si "ea" un scop de e acolo, nu s-o chinuiesti ca pe o sclava(ma refer la ea, la p*tz*)big grin, decat sa-ti bati joc de ea. mai bine o tai si o dai la rate. laughinglaughinglaughing

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Ce sa te astepti de la anonimi.

| dienuk a răspuns:

Prietene, in primul rand, 'am o prietena cu care fac sex** nu cu care facem sex, ca nu faci sex cu una singura fiind mai multe. in al doilea rand, cum adica simti nevoia? te crezi in sevraj gen? si la 12 ani. si crede-ma daca tu o vrei inapoi doar pentru sex, atunci. nu cred ca o sa-ti iasa.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Stii ce sunteti voi? daca nu stii iti zic eu.copii fara viitor.

| alexaalexandra a răspuns:

Maica`ta stie? laughing)
daca ar aflarolling on the floor)

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Eu cred ca singura ta problema a fost ca nu ai ce intrebari sa puilaughing))rolling on the floor)...

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Apropo sau mai bine zis nu ai avut cui sa-i povestesti visullaughing).

| Roikiiii a răspuns:

Ooo rolling on the floor sper ca glumesti
adica hei ai 12 ani... nu cred ca ai **** ci putulica... cu ce i`o baga`i?
rolling on the floor
asat`i o gluma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu gandesti ce supi? Sau e doar asa, un bazait in capul tau?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai ce s-a schimbat lumea din ziua de azi am 16 ani si nu mai st virgina. da la 12 ani habar nu aveam ce e ala sex...offffff.macar ai dezvirginat-o? daca ma intelegi. ia curs si ei putin sangestraight facelaughinglaughinglaughingaolooooo dne mor e si el baiat mare si f. e fetililaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpara`ti o p***a de la sex shop
:* rolling on the floor)