| anonim_4396 a întrebat:

Aseară am pățit ceva ce mi s-a mai întâmplat dar nu chiar așa.
Deci, stăteam linsistit, era 1:00 și simțeam un fel de gol in mine și o senzație extrem de ciudată în zona penisului,am incercat sa dorm și n-am putut, îmi era somn dar acea senzație nu se oprea, era asemănătoare ca cea când ai erecție doar că nu aveam erectie. Vreau sa înțeleg ce naiba a fost.

9 răspunsuri:
| Ana7807820 a răspuns:

Penisul are nevoie cateodata sa se elibereze de sperma creata, asa ca ori iti face creierul sa viseze la lucruri erotice, ori te face sa te masturbezi. Tu, adica creierul tau, a fost influentat.
Nu ar fi rau sa te masturbezi din cand in cand, astfel reduci bolile prostatei

| AlinDavid4622003 a răspuns (pentru Ana7807820):

Dar n-am simțit personal nevoia de a face asta, adică eu nu mi-am dorit niciodată să mă masturbez, mi se pare scarbos și mi-ar fi rușine să mai vorbesc cu iubita mea, bare-mi sa o țin de mână nici atât...

| cristian200313 a răspuns (pentru AlinDavid4622003):

Totii se masturbeaza, de ce sa iti fie sacrbos si rusine? Ar trebui sa fii barbat, ca altfel daca nu te masturbezi, o sa ajungi sa ejaculezi in timpul somnului, cu chilotii pe tinelaughing

| AlinDavid4622003 a răspuns (pentru cristian200313):

O pățesc. dar efectiv mă mustreaza ideea de a mă masturba, mi-ar fi rușine și nu cred că ar fi bine sa îmi iau iubita de mână știind ce am făcut.

| cristian200313 a răspuns (pentru AlinDavid4622003):

Pai si cei care au iubite se masturbeaza, nu trebuie sa stie iubita ta ca te masturbezi, ar fi rusinos. De parca o inseli pe iubita ta pentru masturbat laughing)

| AlinDavid4622003 a răspuns (pentru cristian200313):

Deși poate ea nu o sa știe eu nu îmi pot imagina cum as putea sa o mai tin de mana si astea știind că fac așa ceva...

| cristian200313 a răspuns (pentru AlinDavid4622003):

Pai, si niciodata sa nu stie ce faci tu, ca ar fi rusinos, poti sa ii tii de mana ce...laughing

| AlinDavid4622003 a răspuns (pentru cristian200313):

Nu înțeleg ultima parte

| AlinDavid4622003 a răspuns:

Tu nu înțelegi că nu mi-a venit niciodată să fac asta, nu?