| unnimeni a întrebat:

Am o problema. Am 21 de ani si sunt virgin. Aseara a venit o fata la mine si am incervat sa facem sex, dar nu mi se ridicastraight face Sprea marea mea dezamagirelaughing si spre uimirea ei, e e mai mica ca mine si nu e virgina.
Am incercat si mai tarziu, si de la un timp am reusit sa am erectie, dar pana am pus prezervativul, cam 10 sec, m-am pus peste ea siar s-a culcatcrying nu inteleg dc. Emotii? dar eram relaxatam dormit amn2 dezbracati, dimineata defilam in fata ei dezbracat, nu sunt timid dar nu inteleg, cum a zis ea, dc la filme porno ma ecicit, si cand e o fata care arata de la bine in sus, nu reusescstraight face
Mentionez ca ea nu e fata pe care o iubesc, si intodeauana mi-am spus ca doresc sa ma dezvirginez pe cea care chiar o iubesc, dar deocamdata nu se potestraight face
Ceva sfaturi de la cei cu experienta, de la cei care au trecut prin asa ceva, ce ar trebui sa fac next time?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Fiind virgin, nu este o tragedie ca ti s-a intamplat asta. Poate Dumnezeu ti-a trimis un semn ca trebuie sa-ti incepi viata sexuala cu persoana iubita, nu cu altcineva.

27 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dezvirgineaza-te cu o fata la care sa tii! Punct!

| Dominicc a răspuns:

Cred ca emotiile. asa e cand esti virgin si nu preaai cine stie ce cunostinte.
tu ai vrut sa faci sex prin simplu fapt sa vezi cum e' sau sa "mai lucrezi" si tu ceva.

si da. uneori nu se mai "ridica"
ori de la stress ori de la emotii ca nu stii de unde sa incepi...

| Dominicc a răspuns:

Sau. ajungem la vorba aia batraneasca" ca daca te; ai masturbat mai demult ai ajuns in stadiu sa nu te mai excite o fata ci doar tu singur

| User a răspuns:

Ai probleme cu ecicitarea, clar...

| stresu a răspuns:

Tu vrei neaparat sa te dizvirginezi si ai vrea sa fii si taur in pat, dar prima data putin probabil; daca vrei sa o faci, ia o fata sa aiba rabdare cu tine, sa nu te ironizeze si relaxeaza-te.
Cand se intampla prima data trebuie un anumit suport moral sa ii zic, ca daca merge ceva mai dubios sa stii ca fata are rabdare si nu asteapta nu stiu ce de la tine; este timp.
Chiar daca nu e iubirea vietii tale, macar sa fii atras de ea si sa o iei usor; nu cred ca ai nevoie de ajutor daca in general ai erectie, ci doar de un cadru mai relaxat si mai putine pretentii de latine; lasa sa vina de la sine. Nu e suficient sa arate o fata bine, trebuie sa te si simti ok in compania ei, nu stiu, ca nu suntem chiar roboti.
Si daca e ea asa experimentata, las-o pe ea desupra prima data, poate merge asa.

| andradat a răspuns:

Ce-ai facut timp de 21 de ani baiete? Si crezi ca pe noi ne mira faptul ca tipa era mai mica si nu era virgina? Poate avea 19, 20 thinking Logic ca nu era virgina. Treaba ta, gaseste-ti pe una la care sa tii ca poat atuncia nu o sa mai ai probleme de genu. Cu toate ca cred ca atuncia o sa ai probleme, gen o sa ejaculezi dupa ce ai bagat-o in ea si gata. Succes.

| unnimeni explică:

Ce probleme cu excitarea? ca intra in erectie cateodata si cand nu doresc, fara vreun motiv anume, iar cand doresc nu a fost niciodata probleme... exceptia de aseara, sper sa ramana doar aia...
Poate ar trebui sa merg la psiholog?big grin

| Dan a răspuns:

Baiete, ce ti-a venit sa ne spui noua din astea, dar ma rog, intreaba mai bine pe user nr. 1(Brigaela) iti spune mai multe.Noroc in dragoste!

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Pai uite un lucru:
Cand se face sex o faci cu pers iubita, si cu incredere.
Nu trebuie sa te grabesti.Ca doar nu e sfarsitu' lumii.Trebuie sa fii mai linistit.Incearca cu o fata pe care sa o iubesti si ai sa vezi ca v'a fii ff bine.Desi daca eram in loku' tau as facea'o

| adaanda a răspuns:

NU FACE GRESEALA SA TE ARUNCI IN PAT CU PRIMA!
O sa regreti enorm! Fa-o cu o fata pe care sa o iubesti, sau cel o putin o tipa sa te atraga ff tare si sa tii la ea macar.Eu din cauza asta ma despart de pr meu.Grija mare!

| lifeistough a răspuns:

Poate el se excita la filme porno cu gay de aia nu are erectie! Daca nu ia o viagra si-ai rezolvat problema!

| asd a răspuns:

Puneti una de fier fratee

| yooman a răspuns:

Daca zici ca te exciti la filme porno pune un film porno si lasa-l sa mearga o sa fie si mai amuzantlaughing apoi incerci sa o faci cu tipa, asat doar daca mai vreabig grin Nu-i mai asculta pe estia care-ti zic sa o faci cu perosana de care-ti place, fa cu cine ai ocazia, deparca perosana de care-ti place vrea sa se culce cu tine. Deci fa cum tiam spus si incerca sa te exciti si tu cu mana si nu mai astepta sari pe ealaughing
Bafta si te rog anuntane daca reusesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, incearca cu una care iti place tie sa o faci, si sa ne zici rezultatele aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

INcearca sa tio pui dura cu mana si o faci dupa aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema la tine e cam asa; ai vrut sa faci sex cand tu esti inca virgin, daca voiai sa faci dragoste cu persoana iubita reuseai din prima, este si ceva psihologic aici, te va retine faptul ca nu vrei sa o inseli, fie macar si in subconstient, si tot te gandesti la ea... asta e. si chestia asta se mai intampla si la unii cu experienta dupa cate stiu, asa ca nu e ceva de speriat, ce sa faci/ trebuie sa te obisnuiesti singur acasa cu pusul prezervativului, si partenera trebuie si ea sa ti-l puna din joaca, asa ca un joc erotic care te va sustine moral, succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema ta poate fi de natura psihica, adica tu fiind la primul contact sexual cu o fata ai niste temeri care probabil ti-au afectat subconstientul de aceea tu cand esti cu acea fata si vrei sa faci sex te temi de ceva iar temerile astea iti afecteaza erectia. Totul pleaca de la cap nu uitati asta ca si bolile majoritatea pleaca de la cap din subconstient, deci sfatul meu este sa-ti inlaturi temerile astea gandidu-te la altceva si incurajeaza-te singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa o tai jos ca nu mai ai ce sa-i faci. O murit cheama popa s ingroapo crestineste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu ti se scoala ar trebui sa te uiti la pornoshaguri in timp ce i-o dai la naspa la tipa, sau ai putea fi gay. Aceasta ar putea fi o problema serioasa si ar trebui sa consulti un medic de specialitate, iti pot recomanda eu unul, EL NEGRO.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dracu am facut sex la 14 ani si n-am avut nici pe dracu decat senzatia bagaio si asa ca ceare trebuie sa fie in sus.
Bago asa ca sa vezi ce tisa inpietreste si dupa rezultatu meu sa zici cum a fost ca sa vezi ca e ca mine sau pune-o sa se dezbrace dezbracate si bagati niste frantuzesti ca daca e buna tisa impietreste nu tisa scola de cat ok? Baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu? Viagra si go go.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate nu se pune problema de emotii... numa nu ti se "scoala" deoarece nu simti nici o atractie fata de ea de aia... daca vrei sa o faci gaseste o fata care vrea si simpti o actractie fata de ea punct. ce naiba atite raaspunsuri fara rostwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da incerca sa nu te gandesti ca nu este fata care ti.ai fi dorit, o u, dar tine minte un lucru...cum ele profita... fa si tu la fel cu ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti gey fratiore incearca cu un baiat daca nu poti cu o fata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E urata aia laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretene daca tu pana la 21 de ani i-ai dat numai in cap ce pretentii mai ai?laughing)

| Pisicutza2134 a răspuns:

Sa-ti gasesti sufletul pereche