| bambolaa a întrebat:

Salut, m-am intalnit cu un baiat 2 ani jumatate insa m-am despartit de acum cam o luna. Si cam aproape o saptamana in urma a inceput sa iasa cu alta afara si nu inteleg ce se intimpla vrea sa faca sa ma doara ca au mai fost asa momente. as vrea sa il uit sau sa ma intilnesc din nou cu el dati-mi sfaturi va rog ce sa fac.

4 răspunsuri:
| BbyCriss a răspuns:

Nu trebuie sa te gindesti ce vrea el sa faca: sa te faca geloasa sau poate intr-adevar ii place de fata aia.Gindeste-te cu capul.Nu cu emotiile. Faptul ca ati fost atita vreme impreuna si daca ati ajuns la despartire (sunt sigura aproape 100% ca initiativa a fost din partea lui) si inca el face asa ceva pot sa iti spun la sigur ca e egoit, nu e de o relatie serioase si deci, fa concluzia ca lui nu ii este locul alaturi de tine.Incearca sa incepi o viata noua si nu te gindi la el.

| Balcu_Andrei_1933 a răspuns:

Pai, e posibil sa:
1.sa te placa si sa vrea sa te faca sa suferi ca te-ai despartt de el
2. poate incearca sa uite de tine cum a trebuit sa fac si eu.parerea mea este sa afli daca te mai iubeste intrebandul indirect(pe facebook sau pe mail) si daca te mai place convingel sa revina la tine

| bambolaa explică (pentru Balcu_Andrei_1933):

L-am intrebat si a spus ca da

| bambolaa explică (pentru Balcu_Andrei_1933):

L-am Intrebat si a spus ca da