| Andreea2210 a întrebat:

M-am jucat cu prietenul meu si el si-a bagat doar putin vârful penisului in vaginul meu, dar l-a scos la timp si s-a spermat pe piciorul meu. Amandoi suntem virgini. De asemenea, trebuia sa imi vina ciclul acum o saptamana si m-au durut sanii si burta. Pot fi insarcinata?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca esti in zilele de dinaintea menstruatiei teoretic nu exista posibilitatea de a ramane insarcinata chiar si in situatia in care sperma ar fi ajuns in vaginul tau. In cazul in care sunt prezente semnele/manifestarile premenstruale in mod normal aceasta se va produce in zilele urmatoare. Probabilitatea de sarcina in situatia descrisa este extrem de mica sau altfel spus aproape imposibila.

| peperonies a răspuns:

Da

| IMPLICAT a răspuns:

Da, poti!