| alina_7563 a întrebat:

Salut, ma ajuta cineva printr-o reteta pentru a scapa de cosuri,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, va rog dar care sa ajute,,,,,,,, astept raspuns

13 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

In fiecare seara dupa ce speli fata bine cu apa si sapun, incearca sa tamponezi cosurile cu alcool mentolat si apoi ungi cu zinerit, vei vedea ca treptat cosurile vor dispare.

| theodoraafi a răspuns:

Depinde de ten... iti propun sa incerci Zinerit. este o crema foarte buna. rezutatele se observa dupa maxim o saptamana

| Viuvi a răspuns:

Si eu iti recomand tot zineryt, proprie experienta, ma dau cu el de 5 zile si deja mi-au disparut jumatate din cosuri!
Este in jur de 300 de lei vechi, este cam scump insa este fff bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste 2 luni la rand, dimineata si seara Zineryt. eu l-am incercat si an scapat de cosuri. succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roaga pe cineva sa iti ejaculeze pe fata ca ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Alina am un raspunseu
Cel mai bun rezultat il are propria urina
Este recomandat de doua ori pe zi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste aparatul DARSENVAL si crema/gel skinoren...nu te-as recomanda sa faci curatirea fetei, dupa ea, daca nu o faci regulat apar si mai multe cosuri! poti sa faci si niste proceduri cu azot si cvartz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mersi mult o sa incerc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zineritul foarte taree iti usuka fata.mai mari probleme meau aparut mie si prietenii mele dupa aplecarea acesteia.Maritate fato.si nici o problema nu va mai fiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa ai relatii intime

| ion933 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa o faciwinking si sa nu te superi pe mine daca vrei sa ma injuri ma poti injura

| dooo a răspuns:

Clean and clearwinking prea bunbatting eyelashes l-am folosit cand aveam fata plina de cosuri happy si acum il mai folosesc da rar si isi face treaba super bine happy si pentru punctele negre sunt niste plasturi specialibatting eyelashes se gasesc la farmacie

| dooo a răspuns:

Clean & Clear ia-ti happy e prea bun, l-am folosit si eu si dupa 1 saptamana a inceput sa dispara happy iti face si tenul fin smug e prea bun happy til recomand cu increderebatting eyelashes si pentru punctele negre sunt plasturi specialiwinking