| Ariana001 a întrebat:

Salut happy ma ajutati va rog multsad cum pot sa imi dau seama daca prietenul (iubitul) intr`adevar ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| Mikaela a răspuns:

Bunaaa! Cel mai bine ar fi sa nu il supui la anumite incercari, ca sa vezi cat de mult te iubeste, deoarece se va supara si nu ii placea.Cred ca ar trebui sa simti, nu ti-a demonstrat pana acum? Incearca sa ii propui unele lucruri pe care el in mod normal nu le-ar face si vezi daca le-ar face doar pentru tine. Chestia asta, sa afli daca ii pasa de tine, tine doar de persoana ta, pentru ca tu il cunosti, poate ca aveti o relatie de lunga durata si ii cunosti caracterul.
Good luck!happy

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Trebuie sa il cunosti bine si sa ai incredere multa in el ca sa simti cu adevarat sentimentele lui.

Totusi,sunt multe semn evidente: faptul; ca te alinta,iti spune ca te iubeste,te ia mereu in brate,te saruta,are privirea aceea galesa,te ajuta mereu,iti este alaturi,ii face placere cand te vede,te cauta, vrea sa va vedeti, etc.

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Bună Adriana
Îţi dai seama după cum vorbeşte şi după cum se comportă cu tine, depildă să fie atent cu tine.

Numai bine

| 4ever_5725 a răspuns:

Pai dupa faptele lui, daca te inseala e evident ca nu te iubeste bagate in seama cu vreun baiat si glumeste cu el vezi daca yuby tau e gelos, funda?