| acestaesteunnume a întrebat:

SaluthappyMa cheama Adatonguesi am o mica dilema.Am un baiat in clasa ce ma baga in seama, eu il plac.De ex., azi ma saluta, ma intreba cum ma simt etc.Eu chiar il plac, si nu stiu daca ma place si el, credeti ca asa se comporta un baiat daca place o fata? De ce?
P. S:Vorbeste aproape numai cu mine din toate fetele din clasabig grin

6 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Asta e bine daca vb numai cu tine dar poate sa se copmporte si doar din simplul motiv pentru care ar vrea sa fiti cei mai buni prieteni.acum depinde si de el daca tine sau nu la tine
daca vrei sa iti dai seama daca te place sau nu vb cu un baiat de la tine din scoala nici prea mare nici prea mik care sa se dea un pic la tine iar uh priveste reactia lui dar ca sa nu te faci de ras la scoala ca se poate intampla mai bine vorbeste cu un prieten de al tau care nu il cunoaste pe acest baiat sa te ajute sau cea mai simpla cale il intrebi daca te place dar cred ca cel mai util ar fi sa ii vezi reactia daca te-ar vedea cu un alt baiat dupa mine ar fi cea mai buna dar decizia iti aprtine.
baftabig grinbig grin:X:X

| HotChoclate a răspuns:

Buna Ada. Daca zici ca din toate fetele din clasa doar cu tine vorbeste e posibil sa te placa dar e prea timid sa iti arate.Eu zic sa te dai tu la el, sa ii dai de inteles ca il simpatizezi prin gesturi marute si daca iti va raspunde inapoi e clar ca te placebig grin mult succes!:*

| JustMelavJustMe a răspuns:

Depinde in ce clasa esti, ce varsta are/ai. Cu cat baietii sunt mai mari cu atat sunt mai perversi. Nu este bine sa-ti dezvalui toate sentimentele tale o singura data, caci dupa va incerca sa-si bata joc de tine (mi s-a intamplat de 3 ori). Spune-i ce simti, dar incet si sa nu-l presezi, astfel am reusit sa -l "cuceresc" pe prietenul meu, prin timiditatea mea. Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poatelaughing

| BoBy22 a răspuns:

Intreaba-l daca te place sau date pe langa el sa vezi daca reactioneaza apoi iti vei da seama

| BoBy22 a răspuns:

Intreba-l daca te place sau date pe langa el sa vezi daca reactioneaza apoi iti vei da seama.