| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma gândeam cum sa fac o fata sa ma placă având în vedere că suntem oarecum prieteni, fratisu' e prieten cu mine. Mama e avocată lu' Tacsu' eu sunt clasa a-5-a si ea e clasa a-6-a si simt ca si ei ii place de mine dar se ascunde.Nu stiu ce sa fac sa o impresionez cu ceva, stiu ca o sa fie mulți care o sa zică că încă nu e timpul dar sincer nu va pierdeți câteva secunde din viata sa scrieti.

Răspuns Câştigător
| Uvox a răspuns:

Degeaba esti tu acum.
Te place daca are ce sa placă. Daca nu, nu.
Simplu. Nu poti sa faci pe cineva să te placă, te poti face plăcut dar inteleg deja ca pentru tine momentan este imposibil. Daca rămâi cu ceva in cap din scoala si mai si pui mâna pe o carte din cand in cand poate o sa reușești.
Baftă.

1 răspuns:
| Justme1997 a răspuns:

Nu se uita alea de a 6a la baieti mai mici oricum