| gabby234 a întrebat:

Am 14 ani si tatăl meu a vazut ca am prieten si se comporta cam ciudat având in vedere ca el este cu aproape 2 ani mai mare ca mine! Nu stiu ce sa fac si cum sa reactionez cand mama si tata vorbesc despre el,ma simt ciudat si imi bate inima foarte tare si imi e chiar frica sa nu imi zica ceva.Ei imi tot spuneau ca e timpul sa imi fac prieten,dar acum cand mi-am facut mi se pare ca se comporta ciudat cu mine! Nu vreau sa ma despart de el, chiar tin la el.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E doar un prieten si daca parintii tau nu te-au certat si sunt rezervati inseamna ca nu au nimic impotriva, doar sunt putin ingrijorati pentru tine sa nu te raneasca.Dar stai linistita ai parinti buni happy

| momo0988 a răspuns:

Pai in primul rand de ce te stresezi ca ne e ca si cum te-ai marita laughing asteapta totul o sa vina de la sine, cu timpul parintii tai o sa-l placa tongue

| Anghel96 a răspuns:

Pai nu stiu... Incearca sa le faci cunostiinta, sa le spui ce ai spus si aici ca tii la el.