| TeIubeskkkBăProstule a întrebat:

Hello!
Sa va spun asa mai pe scurt:
Ma-m intilnit cu un baiat cu care m-am despartit,
peste vreo saptamana am inceput sa ma intilnesc cu un prieten de al lui,
Problema este ca acesta cu care ma intilnesc acum ma iubeste ffff mult chiar mia demonstrat asta dar problema este ca nu-l plac deloc si i-am spus ca nu vreau s mai fim impreuna ca nu sunt fericita cu el! totusi mai imbla din urma mea si ma roaga sai mai dau o sansa! stiu mai rari asa baieti ca el dar nul iubesc deloc si in ultimul timp chiar am inceput sal urasc nu stiu de ce!
Il iubesc pe fostul si nu stiu ce fac!
Imi spuneti voi va rogg...
Vreau sa-l fac sa se reindragosteasca totusi nu sunt sigura ca o sa ma intilnesc cu el! vreau sa ma joc si eu un pic cu el asa cum a facut-o el de la inceput cu mine.
Help me Funda... voturi!

1 răspuns:
| InvisibleUnicorn a răspuns:

Prima faza ar fi sa incepi sa vorbesti cu el din nou pe mess, facebook, telefon. Mai flirtati, mai va jucati... Si astepti ca el sa.ti spuna ca te place. Stiu, e nevoie de ceva rabdare, dar daca ii dai de inteles (mai subtil) ca si tu il placi, o sa mearga. O sa te intrebe daca vrei sa fii iar cu el. Daca tu vrei sa te joci, ii zici ca te mai gandesti... totusi ai grija, s-ar putea sa te cam joci cu focul daca tu chiar tii la el. Si il tii asa ca nu stii, ca e mai gandesti, pana iti da de inteles ca el chiar te vrea; Apoi, depinde de tine daca vrei cu el, sau nu.

Sper ca te-am ajutat! Pupici, byebatting eyelashes