| alcatar a întrebat:

Salut, ma intrebam daca exista ceva fata ce are chef sa vorbeasca de perversitati?…

9 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Întreab-o pe mă-ta.

| Hakuouki a răspuns:

"Ceva" fata... ceva obiect.

| frostxtq a răspuns:

La varsta pe care o ai ar trebui sa te ocupi cu altfel de lucruri. Nu mai exista copii in ziua de azi?! Toti sunteti innebuniti dupa sex, perversitati si porcarii de genul asta. O sa cresti naibii si tu si o sa ai tot timpul din lume sa experimentezi "perversitati". Dar de fapt stai, daca ma gandesc mai bine, la ce intrebari pui la varsta asta, cand o sa cresti o sa fuga fetele de tine!

Răspuns utilizator avertizat
| Criminal2 a răspuns:

Hey,eu..cati ani ai?

| alcatar explică (pentru Criminal2):

Hey. 15, tu?

| Criminal2 a răspuns (pentru alcatar):