| Johnny69 a întrebat:

Cine are chef sa vorbeasca despre bacalaureat?

Răspuns Câştigător
| Irinoasa a răspuns:

Uite un link care te poate ajuta sa iti structurezi eseurile la romana si sa le inveti mai usor: http://mariana-badea.ro/? p=408
iar la mate poti sa urmaresti cateva videouri de-ale profului online: https://www.youtube.com/......tps?/watch
uneori ma cam supara ca se intinde cu vorba si dau mai departe.
ce repede a trecut clasa a 12-a...

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu, dar dupa ce-l iau. In momentele astea, orice discutie legata de examenul asta imi strica toata ziua.

| LoveSleep a răspuns:

Aicea sunt.
La mate să iau 5-u, la română 8 și la geografie 7.
Astea sunt notele minime de care am nevoie. Tu?

| Johnny69 explică (pentru LoveSleep):

La mate vreau sa iau peste 5, la romana peste 6 si la biologie 9.

| ywar a răspuns:

Sampania se combina de senzatie cu bac-ul! E perfect!

| Johnny69 explică (pentru ywar):

Sampanie e pentru altceva. Tu ai dat bac-ul?

| ywar a răspuns (pentru Johnny69):

L-am dat de 7 ori si tot de atatea ori l-am picat. Sunt muncitor in constructii, necalificat. happy

| Mirke a răspuns:

Am luat bacul, am trecut si bacul, din Navodari