| IsisIsHereMDFK a întrebat:

Salut sunt impreuna cu o fata cu care m-am cunoscut intr-un mod mai ciudat, dar nu asta conteaza, chestia e ca suntem impreuna de aprox o luna, dar ea nu vrea sa ne sarutam, ne imbratisam pupam pe obraz, dar am reusit doar sa ii fur 2 pupicuri cand nu era atenta, gen cand vine in subiect sa ne sarutam se rusineaza. Ce as putea face sa o conving sa ma sarute sau sa ma lase sa o sarut

1 răspuns:
| AION123 a răspuns:

Salut, ea trebuie sa intelega ca acest lucru este un lucru normal si nu are de ce sa ii fie rusine, incearca sa ii explici acest lucru, oricum la varsta voastra este normal sa ii fie oarecum rusine, dar cu timpul i se va parea ceca normal happy