| Andreiu68 a întrebat:

Ma numesc Andrei am 16 ani si sung o fire timida,rusinoasa si fara incredere in mine EXsad daca stau cu un prieten de-al meu si mai vine un prieten de al prieteului meu si am facut cunostinta si prietenul meu pleaca si raman cu el nu vorbesc,doar daca imi pune el intrebari si atunci vorbesc putin, mai vorbesc si eu asa putin).Am fost la sala acum cateva zile si acolo era o fata care se tot uita la mine.NU i-am dat importanta crezand ca poate am ceva pe fata sau sunt murdar.A doua zi la fel,fata se uita la mine, iar nu i-am dat importanta.A treia zi la ce aparat faceam eu, fata venea langa aparatul de vizavi adica langa mine.Si aveam o coincidenta la ce ora veneam eu la sala,venea si ea. Fata respectiva nu o cunosc, nu am vorbit niciodata cu ea, dar stiu ca sta vizavin de cartierul meu dar nu am vazut-o pe afara.Acum cum sa fac ca sa intru in vorba cu ea, sa ma inprietenesc si mai tarziu la o relatie, am inceput sa simt ceva pentru ea. Spuneti-mi ce sa fac si cum sa procedez.V-am precizat ca sunt o fire rusinoasa si fara incredere in mine.Nu imi spuneti sa imi fac curaj si sa ma duc sa vorbesc cu ea ca imi spuneti voi asa,dar nu o sa fac, nu am curaj si am si rusine. Daca o cunosteam aveam curaj.Deci prima data trebuie sa ma inprietenesc cu ea si dupa pot sa o invit undeva la un suc si sa vorbesc acolo.Dau Funda. multumesc.

3 răspunsuri:
| IsJustMe007 a răspuns:

Pai daca vine langa aparatul tau cand faci exercitii poti de ex sa lasi sticla cu apa jos mai langa aparatul ei si sa te faci ca nu poti sa o apuci si sa o rogi sa ti'o dea si dupa sa intrii in vorba cu ea sa o intrebi daca vine de mult la sala, sau chestii de astea, sa o intr cand pleaca si sa te oferi sa o conduci tu...

| FABULOSUL6000 a răspuns:

SO PA EA! NU MAI FI CARPA CA VINE UNU MAI DESTEPT CARE TI-O SUFLA SI RAMAI CU LABA

| Seducatorul a răspuns:

Poate ai noroc si te baga ea prima in seama.