| Andreiu68 a întrebat:

Am 16 ani si la sala de forta este o fata de 15 ani care se uita la mine incontinuu, imi zambeste, se uita in ochii mei, vine vizavi de aparatul la care fac eu si cand ridic o greutate mare 72+kg se uita la mine cu niste ochi asa mari si zambeste cu gura pana la urechi si parca tine asa pumnii stransi cand ridic.Eee,acum sa zic asa am fost sedus de farmecul fetei, cum se uita la mine si vine langa mine -vizavi de aparatul la care fac.Pe acea fata nu o cunosc, nu am vorbit cu ea niciodata, stiu ca sta vizavi de cartierul meu dar nu am vazut-o afara.Din ce am vazut fata ma place 100%. Acum cum as putea sa intru in seama cu ea, sa vorbesc, ceva subiect? Sunt putin timid cu prietenii/prietenele noi dar putin pana ma obisnuiesc, dar sunt fara incredere in mine...Multumesc

5 răspunsuri:
| alynutzu20 a răspuns:

Începe cu un simplu"buna" după gasesti tu vreun subiect.

| neutrino a răspuns:

Ridica greutati mai mari pana cand ea va veni direct la tine sa te pupe.

| Ioana011 a răspuns:

Stai linistit si du-te bag-o in seama, iar restul conversatiei o sa vina de la sine. Doar nu te panica si deschide o conversatie cu ea deschisa si linistita. Vorbiti in general despre sport, sala acest lucru clar il aveti in comun. Bafta!

| EdyJr a răspuns:

A venit randul meu sa te ajut. Nu trebuie sa te gandesti prea mult. Salut`o, intreab`o despre ea prima oara. Iar dupa ce va cunoasteti poti sa-i propui sa mergeti amandoi la sala, din moment ce sta aproape de tine. Oricum salut`o baga`o in seama. Fi tu insuti. :d Succes