| anonim_4396 a întrebat:

Salut ma numesc Andrei si as vrea sa stiu daca o fata ma place sunt in clasa aVIa si de multe ori cand ma uit la ea si zambesc zambeste si ea. Asta inseamna ca ma place? As vrea sa stiu va rog.

Răspuns Câştigător
| L0vely a răspuns:

Buna Andrei...Doar pentru ca o fata iti zambeste nu inseamna ca te place. Dar poate insemna si asta. Mai bine ii spui ca o placi si vezi ce se intamplawinking Esti baiat! actioneazaaa!tongue succes

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IateyourCookie a răspuns:

Nu neaparat inseamna ca te place...si eu zambesc colegilor care imi zambesc la randul lor... dar asta din politete pentru ca eu plac pe al baiat(din alta clasa) ai grija ce faci cu asta.intreab-o si vezi. daca raspunsul este pozitiv ea va fi usurata ca ai facut tu primul pas, dar daca este negativ ar fi bine sa nu o "tachinezi"

| Andreilol a răspuns:

Multumesc mult pentru raspunsuri mai putin anonimului sigur o sa ma ajute!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti prost de dai an gropi

| Sufletel_7696 a răspuns:

Nu neaparat. dar sa stii ca si eu zimbesc la baieti de la mine din clasa, doar pentru ca imi sunt coilgi, si vreau sa ma impac bine cu ei, insa imi place de baiat din clasa mai mare! cu toate ca sunt mai mare decit tine, am trecut si eu prin virsta ta. si sa stii ca fetele mai repede se maturizeaza decit baietii, si cauta mareu un baiat mai mare, sa o poata face fericita... dar posibil sa te placa, ca sunt si asa variante... incearac sa fii prieten bun cu ea, intrab-o daca are prieten, ca ii doresti succese in ddragoste. si vei intelege daca te place sau nu, si ce fel de peroana e. oricum nu-ti fa mari sperante. succese

| patrii a răspuns:

Buna andrei.eu sunt o fata. daca fata iti zambeste nu e neaparat ca te place...sar putea sa te placa...sau poate este doar politicoasa.pai eu as zice sa ii spui direct in fata ca o placi, iar dupa aceea sa o intrebi daca si ea te place.mult succes!big grin