| karinavct a întrebat:

Salut.Ma numesc Karina si am 16 ani. Duminica trecuta am fost la
un party,acolo am facut cunostinta cu un baiat, el are 19 ani. Ne-am imbatat, si ne-am tras-o...Ma rog..chestia e ca am fost 'prinsi' de o fata, care ma uraste si e reciproc...iar acum ma santajeaza..Eu nu vreau sa se afle, iar daca spune ea.o patesc.Mi-a zis ca nu spune daca ii accept conditiile..si una din conditii e sa mi-o trag cu 2 odata, iar ea sa filmeze..va dati seama ca nu vreau.CE FAC.

18 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Daca este adevarat ceea ce spui tu, trebuie sa refuzi! Spui ca minte pentru ca nu are dovezi, deci cine ar crede-o pe ea? REFUZA. Daca indeplinesti conditiile ei o sa aiba o dovada ca ai facut-o cu 2 deci omfggg.O sa te santajeze toata viata, deci fi desteatpta si refuz-o.

| DNSK a răspuns:

Nu inteleg ce se intampla daca ea incepe sa spuna ce-a vazut? doar ea v-a prins?! daca doar ea a vazut scena, neaga tot! cu cea mai mare nesimtire! uita-te-n ochii ei si minte-o. vorbeste cu handralaul cu care ti-ai pus-o sa te aprobe pe tine si gata! lumea-i o curva, fi la fel!

| Diana_7761 a răspuns:

E cuvantul tau impotriva cuvantului ei. Neaga tot, fara sa pari foarte afectata. fara sa te scuzi sau ceva de genul ca o sa pari vinovata. Si ar fi cea mai proasta decizie sa ii accepti ei conditiile, din mai multe motive : primul ar fi ca e umilitor, foarte urat si jalnic ce te pune sa faca si al doilea ar fi ca daca tu accepti sa faci asta, ea tot o sa te aiba la mana tot timpul si nu o sa se mai termine conditiile astea.

| h3r a răspuns:

Ne-am îmbătat și ne-am tras-o... urât și foarte trist, atât faptele cât și limbajul.
Ea ți-a cam propus ce ți s-ar potrivi. Acum ce o să faci?
Eventual să vorbești cu inculpatul tău, să te scape.
Nu reușești, atunci las-o să vorbească și dă-i o mamă de bătaie.

Felicitări.

Ps, vezi ce vorbești cu el, amintește-i că ești minoră.

| Oana92 a răspuns:

Sa o lasi sa vorbeasca. E mai sanatos sa lasi sa circule un zvon decat sa il confirmi printr-un filmulet. Si ai mai putea sa vorbesti cu parintii/profesorii si sa faci plangere pentru santaj. Eu zic ca mai bine se afla ce te-ai culcat cu x decat sa ajungi la protv ca te-ai culcat cu 2 si filmuletul a fost vandut pe diverse site-uri. Pentru ca sper ca realizezi ca asta vrea sa faca cu filmuletul...

| Felys a răspuns:

Naspa rau situatia,daca ai putea sa o inregistrezi cand spune asa ceva si sa duci la politie,ar fi perfect,dar ma tem ca nu ai cum, daca o reclami este cuvantul tau impotriva cuvantului iei si tot se afla ce nu vrei, dar daca accepti ce vrea ea e dezastruos si cine stie pe ce siteuri ajunge filmarea respectiva, mai bine vorbeste cu parintii tai ca nu prea ai de ales, esti minora si poti intra in niste probleme si mai grave

| Jackul336 a răspuns (pentru Felys):

Atat cat nu exista dovezi poate sa afirme ca e calomnie din partea unei inamice

se poate duce la politie si sa reclame calomnia atata timp cat nu exista dovezi

fata nu are de ce sa si faca griji deoarece nu exista dovezi si daca stie sa se tina tare poate avea ea castig de cauza

| Raiiiisa a răspuns:

Ai fost la un party, ai facut cunostinta cu unu si te-ai gandit si tu sa-l iei la o tura.
Daca tot vroiai si tu ceva actiune trebuia sa faci in asa fel incat sa nu va prinda nimeni.Ai avut prostul noroc sa te prinda una care nu te suporta si i-ai dat un motiv bun ca sa te poata face de ***.Nu ii accepta santajele, dati seama ca daca o sa te culci iarasi cu 2 si ea o sa filmeze, cinestie ce vedete o sa ajungi si santajele o sa mearga mult mai departe.
Daca ai fost asa tare, fii si acum si pune-o la punct sau cel mai bine spune-i baiatul cu care ai facut-o sa ii dea si ei o portie, ca poate asta ii lipseste sau sa-i inchida gura pentru ca nu esti singura bagata in treaba astahappy
Ai grija pe viitor ca scorpiile sunt mereu acolo unde nu te astepti ca sa-ti faca rau:*

| Jackul336 a răspuns:

Buna! avand in vedere ca nu are dovezi despre voi doi, poti sa scapi lejer de ea.Insa daca ai accepta filmarea lucrurile s-ar inrautati atunci ar avea dovezi reale si incontestabile
Asa, ea doar stie, nu poate sa si dovedeasca.
Neaga totul, spune ca e produsul ei de imaginatie si ca daca spune ceva la lume o nenorocesti

| Jackul336 a răspuns:

Ia sa iei fata peste picior daca te ameninta sa nu te isterizezi sa pari surazatoare si sa ti sustii cauza

"treaba mea ce crede lumea, daca ar fi sa credem tot ce se spune am ajunge la nebuni" stii abureli, vrajeli si scapi de ea

ba sa -i ceri dovezi si daca nu ti le da sa-i spui ca sincer iti pare rau ca nu ai fost filmata, asa pe sleau

Răspuns utilizator avertizat
| OkAyAn a răspuns:

Buna in primul rand nu te duce la politie! Deoarece se va afla ca tu te-ai ## cu el si cum tu esti minora si el nu s-ar putea sa iasa si mai rau pentru toti 3!
Si cu faza ca vrea sa o faci cu 2 si ea sa filmeze SA NU O FACI chiar daca e pe punctul sa sp la toti ce ai facut! Ar insemna ca esti o p**********a(fara suparare dar asta ar insemna) si cu siguranta te va santaja incontinuare sa faci din astea(si va avea si dovezi) si app parinti tai stiu?(presupun ca nu)
In al doilea rand voi veti avea o relatie lunga sau doar o aventura?!?
Si ce sa faci ca sa nu sp cuiva este sa negi sa sp ca nu ati facut nimic ca doar ati stat, glumit si altele sa sp ca ii s-a parut ca nu a vazut bine si altele de astea dar ai MARE GRIJA sa nu te incurci in minciuni!
Si de curiozitate daca vrei care sunt si celelalte conditii?
Si app fata aia cati ani are? Ca daca nu mai e majora presupun ca ai putea sa te duci la politie dar tot la fel sa ai grija sa nu se afle ce ai facut tu si cu prietenul tau ca altfel e de rau pentru toti!
Si inca ceva cum de te-ai lasat convinsa sa faci asta?! La 16ani practic ti-ai distrus copilaria(sa zicem asa daca esti o fata mai moale(la caracter)) si te-ai gandit ce va zice persoana iubita tie(cand o vei intalni)can va afla ca nu mai esti virgina!
Oricum te rog sa-mi rasp la intrebare mele ca sa inteleg mai bine situatia si sa te ajut mai bine!

| maryus83 a răspuns:

Cea mai mare problema ar fi parintii tai,trebuie sa stii cum reactioneaza pentru ca cel mai mare rau care s-ar putea intampla e sa il acuze pe acel baiat de corupere si tu fiind minora cuvantul tau face putin intr-un asemenea caz in tribunal, in rest f.k all the world, dar daca fata te uraste si ii accepti propunere e posibil sa ajungi vedeta pe internet, in orasul tau si oriunde ii mai trece ei prin cap.ea te santajeaza pe tine crezand ca tu esti cea slaba, de asta nu s-a dus la baiat sa il santajeze.ar trebui sa vorbesti si cu el si cu parintii tai daca crezi ca pot sa accepte ce ai facut. tine minte ca sexul nu e o crima daca parintii nu fac plangere si daca v-a spune cuiva fata asta fara sa aiba dovezi vei fi "barfa zile" o saptamana pana se vor plictisi si vor gasi alt subiect.totul tine de atitudine: daca vei fi intrebata de cunostine daca ai facut asa ceva si vei lasa capul in jos vor rade de tine dar daca ii vei infrunta te vor lasa in pace

| AriantheLissa a răspuns:

Fetita gainei, 'ne-am imbatat si ne-am tras-o...' ce limbaj dragut ai! Intai invata cum se numeste, apoi pune intrebarea. straight face
Da ca sa nu raman cu constiinta pe suflet ca nu te-am ajutat rolling on the floor ia de aici:
Fa-o de ras pe dusmanca ta de fata cu tine de exemplu pune pe cineva sa si-o "traga'' cu ea iar tu filmezi apoi o santajezi. N-o sa te mai superewinking

| Sm0k3 a răspuns:

Nu o baga in seama. nu are dovezi asa ca ai sa scapi usor, ai fi facut grav daca ai fi lasto sa te filmeze, bafta!

| EvaZ a răspuns:

Macar de folosea si ea un alt limbaj...si eu sunt foarte "open minded" dar sa spui " ne-am tras-o" e dezgustator indiferent ca aici nu o cunoaste nimeni. Vorba ta, ce ar fi sa si-o mai TRAGA si cu doi, in timp ce e filmata.

| Gadafi a răspuns:

Daca nu are dovezi poti sa scapi foarte usor deci stai calma nu este nici o problema happy