| AlexiiiiaC a întrebat:

Din nou am nevoie de ajutor. Probabil stiti una din intrebarile mele puse recent ( http://www.tpu.ro/......ai-placut/ ).
Am facut o mega prostie! Tipul de care vorbeam in intrebare trecuta,a facut tot posibilul sa se culce cu mine. Indragostita ca o proasta ce sunt,m-am dus la el acasa,tipul respective spunandu-mi ca vrea sa-l ajut la mate,si m-a imbatat si practic s-a culcat cu mine. Acum ma santajeaza spunandu-mi ca daca nu ma culc cu prietenul lui sau cu el va spune tuturor din liceu ca m-am culcat cu el si tot spune ca are un filmulet.
Cum sa procedez, mai am un pic si dau in depresie. Sunt prea stresata si concentrarea mea e la naiba. Va rog ajutati-ma! :o3
Fundita pentru cel mai util raspuns :*!
Fara jigniri :*!

Răspuns Câştigător
| ByBoysMb a răspuns:

1. Pe tine ar trebui sa te doara la cot!winking chiar daca aia din liceu zic > Uite-o pe aia care s-a culcat cu ala> Sa te doar fix la cot
2. Daca dracu nu te lasa impace du-te la politie si ziii happy
3. Nu-l baga in seama crezi ca nu a zis cuiva?
4. Daca nu demonstreaza in fata liceului ca e mincinos si toata lumea nu o sa il creata ca s-a culcat cu tine:?
5.Zii la cei mai buni prieteni sa te ajute.
6.Fa-l de ras
7. Poti sa minti si tu ca s-a culcat cu alta 8.Inchide-l in toaletalaughing
9. Daca te obliga sa te mai culci cu altu sau chiar cu el Roaga un prieten care stie bine sa editeze in Photoshop Cs6 Cs 5 si pune-l ppe el intr-un pat cu alta; X
10. Sper ca te-am ajutat + Fundita?;

| AlexiiiiaC explică (pentru ByBoysMb):

Multumesc :]]] Dar faza e ca tipul respectiv e mai popular ca mine in liceu ..si nu prea mi-ar convine sa stie tot liceul. Dar mersi pentru raspuns :*!

15 răspunsuri:
| july00 a răspuns:

Sa nu te culci cu prietenul lui in nici un caz..cati ani are tipul care te-a imbatat
?

| AlexiiiiaC explică (pentru july00):

15. E de varsta cu mine :]].

| july00 a răspuns (pentru AlexiiiiaC):

Vorbeste cu parintii... dapai ii prost copilu /?

| AlexiiiiaC explică (pentru july00):

Cam da.

| HouseHouse a răspuns:

Trebuie sa fi proasta scz...decat sa tio tragi cu toti cacatii mai bine afla liceu.

| AlexiiiiaC explică (pentru HouseHouse):

Dar nu am spus ca o sa fac asta. Si daca tot imi raspunzi la intrebare scrie si tu ca oamenii.

| HouseHouse a răspuns (pentru AlexiiiiaC):

Nu am scris ca un om?

| DinGri77 a răspuns:

Spune-i sa te lase in pace, iar daca nu mergi la politie. Simplu!

| mariass a răspuns:

Ai facut sex cu el pana la urma?

| AlexiiiiaC explică (pentru mariass):

Mdea. Am spus asta in intrebarea mea.

| Crissstina01 a răspuns:

Lasa-l in pace, altceva nu ai ce face. In niciun caz nu mai vorbi cu el, pentru ca daca ai continua sa o faci, i-ai face pe plac. Daca continua sa te santajeze si nu mai suporti, du-te pur si simplu la politie si denunta-l. Sper ca te-am ajutat.

| George_Butnaru_1996 a răspuns:

Nu-ti fa griji nu jignesc an primul rand asta e un lucru foarte grav
1 ai putea sa te culci cu el
2 glumeam sfatul meu e sa mergi la politie si sa-l denunti
3 pacalestel ca te culci cu el si denuntal
sper ca te am ajutat