| MilezzMiruna a întrebat:

Ma numesc Miruna si sunt indragostita de un baiat cu un an mai mare decat mine. Am aflat ca el ma place si m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna! Prima oara l-am refuzat, a doua oara la fel, si a treia oara am acceptat! Eu il iubesc foarte mult si el la fel dar problema este ca nu stiu sa ma sarut cu cineva :d! Dar el stie. A mai facut asta de multe ori, dar la mine ar fi pentru prima oara! M-a chemat azi afara si am zis ca vin! A spus ca vrea sa ma sarute pe gura! Va rog, dati-mi niste sfaturi, urgent, azi ma intalnesc cu el! Va rog mult! Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Te invata el, tu stai ca,,, milka!

| singurulvultur a răspuns:

Lasate gidata de orice si in plus ce poate iesi rau daca te paraseste o sa gasesti pe altcineva