| Andrei11789 a întrebat:

Ma tot uit si parca fetele înalte sunt mai atrăgătoare dar eu am 1. 73cm ca băiat...sa zicem ca daca mi-ar place de o fata care ar fi cat mine de înaltă si ar purta tocuri automat ar fi mai înaltă și nu aș putea suporta ca fata sa fie mai înaltă, voi ce credeti?

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu ar fi o problema daca are doar 1.73. Ideal ar fi sa aiba 1.65-1.70.

| Irinel15123532 a răspuns:

Daca voi v-ati intelege bine, ati forma o familie frumoasa, cui i-ar pasa de inaltimea voastra sau de ce tocuri are ea? Acestea sunt probleme imaginare fara nici cea mai mica importanta.
Priveste asta.

https://www.click.ro/......emotionant

| Jus7t a răspuns:

Ce dracu frate, îți faci prietenă pe baza asta?
Lasă să fie mai înaltă pe tocuri decât tine, bine că nu e mai înaltă când e fără ele, iar dacă chiar e, reprezintă așa mare problemă?
Lasă-i pe restul să mănânce rahat, oricum asta fac indiferent de orice.
Dacă cunoști o tipă mișto nu are rost să îi dai cu piciorul pentru că e cu puțin mai înaltă decât tine...pentru că nici nu ajungi.
Vorbind serios acum, era un complex pentru tine dacă era cu mult mai înaltă decât tine, iar tu un pitic, dar așa cu câțiva cm nu are nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| RoCkKiD a răspuns:

Deci iti plac fetele mai inalte dar nu ai suporta sa fie mai inalte?

| Frank51 a răspuns:

Daca tie nu iti convine acest aspect, atunci incearca sa cauti o fata sub 1.70.

| Andreeush a răspuns:

Înălțimea nu e chiar așa de importantă.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca trebuie sa te uiti la fete mult mai mici de inaltime, decat tine, ca sa nu te simti prost (inconfortabil) si nici sa pui fata in situatii neplacute.
Dar sunt fete pentru toate inaltimile, trebuie doar sa sa alegi una micuta, de 1.50-1.65m ca sa fie vizibil mai micuta ca tine si in caz de poarat toc, sa nu te depaseasca.