| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:voua va plac fetele inalte? Ce inaltime aveti si cam ce inaltime ar putea sa aiba prietena voastra? Eu am 1, 64m,16 ani(nu cred ca o sa mai cresc,deoarece anul trecut aveam exact aceiasi inaltime). Sunt inalta sau joasa? Si inca ceva,daca am 1, 64,cat ar trebui sa aiba prietenul meu ca sa se priveasca frumos(cu tocuri de cel mult,sa zicem,nu15, dar vreo10 cm, si fara tocuri)?

10 răspunsuri:
| DjLayla a răspuns:

Nu-ti fa griji corpul tau se dezvolta pana la 25 de ani sa stii dar cel mai bine ar trebui sa aiba vreo 1.70-1.80 asa spun eu

| baicu_1517 a răspuns:

Mie da intrucat sunt si eu inalt(1.84) dar tu ai o inaltime medie.Nu trebuie nici sa fii prea inalta deoarece cu tot cu tocuri ar fi chiar ciudat

| Ina014 a răspuns:

Eu la fel am O inaltime nu foarte mare(1, 65) aproximativ, si am 14 ani.Nu cred ca o sa mai cresc in inaltime insa asta nu-mi aduce batai de cap deoarece majoritatea baietilor prefera fetele mici de statura.

| Metamorphose a răspuns (pentru Ina014):

Scuze, dar ce ai zis ultima dată chiar nu e adevăraatt! :-J

| Ina014 a răspuns (pentru Metamorphose):

De ce? si ce anume?

| Metamorphose a răspuns (pentru Ina014):

Păi „chestia aia" cum că băieții ar prefera fetele mai mici de statură.Nu e adevărat. Normal că preferă fetele care să nu aibă aceeași înălțime cu ei. Adică ar prefera fetele „mai mici de statură" CA EI în privința asta. Dar nici chiar scunde, scunde...

| Jhonye a răspuns:

Parerea mea:Nu te ingrijora.Sigur iti vei gasi pe cineva care te va iubii.Sincer pentru multi nu conteaza inaltimea gandeste-te ca esti inalta si te va ajuta

| VanillaIce a răspuns:

Hey.Părerea mea este că ești potrivită pentru vârsta ta și ai o înălțime apreciabilă pentru un băiat.Prietenul tău va avea minim 1.70, maxim 1.80.

Pentru NOI
Fundă?
Hai saluthappy

| BSS a răspuns:

Mie imi plac femeile inalte dar nici de 1, 90 cam 1, 70 1, 80 nu de 2 metri.Eu cred ca tu ar mai trebui sa mai cresti putin pana la 1, 70 1, 75.Bye Byewinking :* big grin

| ElChulo a răspuns:

Nu. Dar diferenta nu trebuie sa fie mare. De te uiti la inaltime ar trebui sa faci camanda de prietenwinking