| Diana7383 a întrebat:

1.Nu stiu cum sa imi fac parul la banchet (cls 8-a) eu am parul putin mai lung de umeri, fata rotunda si breton pe o parte. nu vreau sa mi-l las desprins pentru ca asta fac in fiecare zi intindand`ul cu placa si as vrea sa fie ceva mai special.
stiu ca intrebarea a mai fost pusa dar nu am gasit nimic folositor decat pentru par lung.
2.Nu stiu ce sa port la banchet in afara de tocuri pentru ca am 1.75 si fetele /baieti din clasa de la mine sunt mai scunzi ca mine si nu vreau sa par fff. inalta pentru ca mas simti prost.
stiu ca fetele inalte pe tocuri arata bine dar nu stiu. toate fetele vor purta tocuri si eu chiar nu stiu cu ce sa ma incalt. asi opta pentru un toc de 3-4 cm. credeti ce e bine?
ceva linkuri?!

3 răspunsuri:
| madaa a răspuns:

Parul ti l-ai putea face creponat deoarece nu am mai vazut fete cu aceasta freza d emult si poti sa ti-l unfli sa fie mai bufant iar despre tocuri si eu sunt inalta am 1, 71 si sincer ma simt foarte bine chiar si cand port tocuri pentru ca fetele frumoase au de la 1, 70 in sus fi mandra ca esti inalta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1. 70 si port tocuri de cca. 10 12 cm.
sincer.ai prefera sa fii mica ca un butoias? atunci chiar ca nu ai putea purta tocuri pentru.ca ar arata GROAZNIC.
cat despre par, ceva creponat cum a zis mada sau cret. daca tot spui ca il intinzi tpt timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasatil dezlegat