| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Mai fetelor deci voi nu cautati nici o data baiatul cu care sunteti DEJA in relatie? vrei ca doar el sa va caute?

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu toate-s aşa. Păi dacă stătea iubita mea doar s-o caut eu, apoi putea să stea pân' la sfântu-aşteaptă că eu nu simt vreo datorie s-o caut numai eu.
Era un articol genial scris pe yahoo despre faptul că femeile nu ştiu să-şi facă bărbaţii doriţi deşi ele se simt dorite de partenerii lor.
Asta cu aşteptatul să mă sune el şi orgoliile astea stupide, fac parte din a nu-ţi da silinţa să-ţi faci partenerul să se simtă dorit.
Şi apoi se miră de ce pleacă ăia instant.
Noroc.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E ceva tipic femeiesc.ne place sa fim centrul atentiei si prin micile voastre actiuni, sa ne demonstrati a N-aispea oara cat de mult ne vreti si iubiti!

Desigur, daca fata exagereaza si nu te cauta deloc, atunci poate nu te place ...trebuie sa fii atent la detalii.
Si inca ceva, sigur nu iti doresti o fata posesiva si geloasa ca te-ai ars cu asa ceva!

| anonimaa a răspuns:

Depinde ce dispozitie am.
de obicei il las pe el sa ma suna daca vreau sa vad daca ii pasa cu adevarat sau nu.
apoi suna cel care isi aminteste primul de celalalt laughing

| zuzu a răspuns:

Ehh`. sa stii ca nu toate suntem cu zici tubig grin xD
eu mereu caut baiatul cu care sunt impreunahappy
pentruca...nu stiuhappy
asa simtbig grin. daca astept ca tot el sa ma caute cred ca s`ar satuera si mna:d.deci.eu categoric il cauthappy

| alexandra21_3435 a răspuns:

Ba da eu il caut, dar noua ne place sa fim cautate, e sa vedem ca suntentem importante pentru respectivul. tine si asta de orgoliu sa stiilaughing

| Ana a răspuns:

Asa suntem noi mai orgolioase, unele. Cel putin eu ma simt big grin

| bianca_1157 a răspuns:

Ca sa nu parem disperate laughing si cel mai important...nu ne calcam demnitatea happy, ne place sa simtim ca suntem iubite, NU CA IUBIM laughing

| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiii explică:

Am observat ca in multe raspunsi vreti sa fiti cautate, de ce? pentru ca simtiti nevoia ca baiatul sa iti dea silinta si sa "o iubeasca", dar baietii? cum ramane? baiatul ce crede despre voi daca nu il cautati, nu va dati silinta, nu tineti la el, nu il placeti, am dreptate?

nu de mult am vorbit cu o fata, deci nu imi venea sa cred ce am auzit, am intrebat-o, daca eu nu o caut pe ea o saptamana, ea ma cauta? ghici ce a zis. nu, 2 saptamani, ce a zis. tot nu (nu da nici un semn de viata)

deci in momentul acela nu mai puteam de ras, cum Dumnezeu poti face asa ceva

| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiii explică:

kongeriket ai foarte mare dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nah.orgoliu feminin.si eu mai fac asa...simtim si noi nevoia sa fim cautate, sa vedem daca le pasa, si mai avem si noi mandrii gen: e baiat sa ma caute el. da stiu, e cam aiurea, dar nah.acum nu e valabil la toate, doar la unele, la mine cateodata.
dar oricum, eu zic ca cel mai mult conteaza sa il caut si sa te caute atunci cand simti nevoia happy