| mgtow a întrebat:

Pentru baieti dar pot raspunde si fetele, de fiecare data se aude zvonul ca in relatie trebuie sa lasi ca lucrurile sa mearga in ritmul lor ei bine daca voi stati si va ganditi bine fetele sunt la putere stiti de ce? Pentru ca ele vor sa fie stapane pe voi cand vrei sa faci sex (in caz ca e una cuminte nu materialista; la inceputul relatiei ma refer) nu iti da voie si vrea sa astepte un timp apoi lor le mai place sa ia multe decizii si baiatul sa fie mai prejos, atunci de ce mai spuneti ca se va intampla acel act cand mai putin te astepti daca fata decide cand vrea? O spuneti doar asa (fetelor) ca sa nu va stricati imaginea si sa atrageti atentia baietilor sau cum? Nu e act discriminatoriu dar asta e purul adevar, putini barbati pun punctul pe i si sunt mai aldracului dar nici chiar asa sa mintiti si totul sa fie pe placul vostru. Inteleg ca poate vreti sa vedeti cu cine sunteti partenerul vostru cum e dar puteti lua decizii amandoi. Cei cu smecherie in maneca sa stea cu no comment here.

6 răspunsuri:
| Marcelino a răspuns:

Ce porcarie frate!
Daca esti condus de o femeie nu te poti numi barbat adevarat!
Ea trebuie sa ocupe o mica parte din viata ta nu sa ti-o dicteze.
Trebuie sa fi mai indiferent!

| Mary_5158 a răspuns:

Femeia pe magar, dar magarul conduce.
ea tine fringhia, insa magarul decide pe care drum e mai bine de mers.

| Ezzio a răspuns:

Bai ce sa mai are dreptate Iceman intotdeauna fetele aleg ce vor ele.Si ai dreptate are trebui sa ia decizi impreuna.Te admir pentru ca ai pus intrebarea asta.Pace man

| FuckOnCocaine a răspuns:

Așa! Care-i întrebarea pentru băieți, că nu dau cu samă? thinking

| MissBeer a răspuns:

Da, noi spunem cand o facem prima oara pentru ca e important pentru noi si nu vrem sa se intample cu oricine. Inafara de asta, ce ati mai facut voi dupa ce ar fi in mintea fetelor? Cat stati la preludiu? Vreti oral, dar voi sa nu faceti. Daca voi ati terminat si fata nu, asta e, nu e vina voatra, voi sunteti niste masculi feroce, ea trebuia sa termine in timp util, ce sa stati voi "peste program" sa o satisfaceti pe saraca fata, va duceti sa fumati o tigara sau adormiti. Dar tot femeile sunt nenorocite ca hotarasc ele cand sa o faca prima oara, cat tupeu bai nene pe noi, femeile.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiinta umana poate fi comparata, in cazul asta, cu un fel de solutie care este mult mai concentrata mai in adinc.Ce fac femeile sint chestii de suprafata.Lasa-le mai sa se manifeste cum vor si ramii linistit pentru ca, la ele, e singura arma.Sa le "iei apa"ar insemna sa te infrunti cu un inamic dezarmat si nu ne face onoare.