| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Buna …fetelor v ar conveni ca băiatul cu care sunteți intr o relație sa va ceara bani?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici că băiat nu mi ar conveni sa îmi ceară fetele

| sierra1 a răspuns:

Cum drak să-ți convină așa ceva... nici dacă i-ar da săracilor!

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca iti cere o data pentru ca e intr-un impas, nu e nimic rau dar sa nu se invete cu cerseala pentru ca mai nou baietii s-au invatat sa fie intretinuti de fete

| Devoratorul a răspuns:

Nu prea e normal decât dacă băiatul chiar e de treabă și chiar are o situație financiară foarte rea.