| AlexMarian2 a întrebat:

Majoritatea fetelor pe care le cunosc, imi spun ca ma iubesc. Oare glumesc sau vorbesc serios?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In ziua de azi iubirea e o gluma pentru fete, au spus adevarul man

| Desireღ a răspuns:

Fac mișto de tine.
Și eu fac mișto de alții la fel

| Steam321 a răspuns:

Fac mișto de tine cel mai probabil

| thereisnothingleft a răspuns:

Mai mult ca sigur au spus-o in gluma...si mie mi s-a intamplat sa-mi spuna o fata ca ma iubeste, dar mi-am dat seama ca ea doar glumea

| Thekittyanonima34 a răspuns:

Pai,depinde dacă ti-o spun râzând înseamnă ca o spun la misto, dar dacă o spun încet și uitandu-se în ochii tai, înseamnă ca chiar te iubesc
Sper ca te-am ajutat!