| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salut,mi-a placut de o fata, si inca imi place, i-am zis acum 2 luni si acum cateva zile,in mod indirect as spune a doua oara.Un prieten a intrebat-o daca a simtit vreodata ceva pentru mine sau daca tine la mine,si a spus ca a tinut la mine si inca tine,dar ca un prieten.E cauza pierduta? Ma gandeam sa ii spun inca o data ca o plac etc, dar dupa ce mai stau cu ea afara vara asta, pentru ca o stiu de 3 luni.Ea este si timida, are un grup foarte mic de prieteni.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mare fraier mare bleg mare tont esti tu, fetelor NU le plac baietii lasi care isi pun tovarasii sa le intrebe astfel de chestii de fetite JALNIC unde a ajuns rasa masculina aacestei generatii, au ajuns carpe de sters pe jos a fetelor JALNIC. o fata va aprecia intotdeauna un baiat care o prinde din spate si o sarutawinking decat un blegovan care sta cuminte ca catelusul sperand ca ea il baga in seama

| WaterDrop a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pe zi ce trece, raspunsurile tale devin din ce in ce mai nervoase ca si cum ai vrea sa sari prin ecran pe ei laughing

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru WaterDrop):

De-ai sti ce nervos sunt la astfel de intrebari cu baieti fricosi in fata fetelor mai sa dau cu pumnu in ecran

| neutrino a răspuns:

Deschide gura si invita fata in oras.

| WaterDrop a răspuns:

Prostii, tu trebuie sa o inviti in oras si sa incerci cat mai multe banci cu ea pana ramane fara haine.Nu o mai intreba nimic, treci direct la actiune.

| Interlopu_Piulita_1976 a răspuns:

Fwteo direct