| ionutz07 a întrebat:

Salut, mi-am facut o prietena de cateva luni, cum asi putea sa o testez sa vada daca ma iubeste cu adevarat sau daca ma inseala?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti pui astfel de probleme deja nu e in regula. Posibil ai simtit ceva.Relaxeaza-te,incearca sa obtii tot ce-ti doresti de la ea si profita la maxim. Cele mai bune rezultate se obtin fara planificare. D-zeu cu mila!

6 răspunsuri:
| smartalogu a răspuns:

Pana sa o testezi pe ea ia testeaza-te pe tine. Nu vreau sa fiu rautacios, dar eu vad semne de slabiciune la tine in primul rand. Eu as zice ca nu chiar ti la ea. Atunci cand ti la o persoana nu vi cu idei de genul "Hmm si daca ma inseala?".

Răspuns utilizator avertizat
| ticu a răspuns:

Bai iti zic eu si sa stii ca merge ffff bine; fa-ti un id d mess in care sa fie un nume strain si poza cu ceva baiat d varsta ta care sa arate bestial si vb frumos cu ea vreo 2 zile si dupa aia ii zici daca vrea sa va intalniti si vezi u...incearcawinking

| botosel a răspuns:

Nu e chestie de testare, pur si simplu iti dai seama daca chiar tine la tine sau nu. daca ai incredere in ea si ea in tine nu trebuie sa iti faci griji

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca va intelegeti bine nu vad de ce vrei sa o testezi?
Daca sunteti de cateva luni impreuna, trebuia sa ai o imagine despre ea. Daca ai ajuns sa nu mai ai incredere in ea, asta e altceva...
Daca ve fi langa tine atunci cand iti va fi greu, inseamna ca te iubeste.
Eu zic sa lasi totul sa vina de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa vezei daca te iubeste intreab-o daca vrea sa faca sex cu tine si daca renunta atunci nu te iubeste