| stefickutssa a întrebat:

mi-e imi place mult da foarte mult de un baiat si de ceva vreme am diu lui de la o prietena si el vb cu ea! eu sunt a 5a si el a 6a si cand ne vedem pe la scoala eu nu prea vreau sa vb cu el nu stiu dc? parca e greu sa vb cu persoana iubita! de fiecare data cand il vad il vad uitandu-se la mine! credeti ca ma place? ca mai am si alte motive! va rog raspundeti!

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

In clasa a 5-a se poate vorbi despre persoana iubita? Eu sincer in a 5-a nu ma gandeam la dragoste, in clasa a 5-a inca ma jucam cu papusile. Si nu e greu sa vorbesti cu cineva, dar iti e rusine ceea ce este perfect normal la 11 ani (sau 12). Nu te mai agita atat, asteapta sa mai cresti si dupa aceea gandeste-te la o relatie. Relatie implica sentimente, dragoste, ceea ce nu este cazul la varsta ta.

| ionika17 a răspuns:

Da, este greu sa vorbesti cu persoana pe care o iubesti! si da el, te placehappy. Lasa-l pe el sa faca primul pas daca este mai indraznet. Daca nu il va face v-a trebui sa il faci tot tu, daca nu vrei sa il pierzi!happySucces:*

| Candice a răspuns:

Copilu te doare capu laughing? la aia 10-11 ani ai tai ar trebui sa stai cu burta pe carte, mai ai timp pentru dragoste, ai toata viata in fata

| piticaaa_1938 a răspuns:

Pai intr`adevar este greu sa vb`. Dar ar fi bine sa incepi sa vb cu el, asa o sa iti dai seama mai mult daca te place. Cucereste `l.smug :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Mda, stiu cum e big grin Te place 10000000000000000000000000000000000000000000000% la 10000000000000000000000000000000000000000000000%. Stii si tu chestia asta. love struck Bine ca sunteti impreuna. kiss Paa.

| andrutza_8180 a răspuns:

Paii,am fost si u in aceeasi situatie dar ar trebui sa il lasi pe el sa faca primul pas. daca nu incearca tu sa te imprietenesticu el, si sa aflii daca cu adevarat de place. daca nu te place mai bine lasa-l pentru ca altfel vei suferii. daca zici ca ai idul lui, vb cu el mai mult p mess daca fata-in-fata nu.succes!