| Alloc a întrebat:

Salut mie cam frica sa-i spun persoanei iubite un te iubesc simplu sa nu imi traiesc in secret ma ajutati cu un sfat?

Răspuns Câştigător
| givehelp a răspuns:

Ura, chiar ma bucur ca mai exista inca oameni care stiu a trai acest sentiment. Bravo, eu cred ca trebuie sa fii mindru ca iubesti, si deloc nu ar trebui sa-ti fie frica sa spui asta. Chiar de vei fi refuzat sa stii ca numai tu ai de castigat caci a trai asa emotii poate nu fiecare. Succes in dragoste...

| Alloc explică (pentru givehelp):

Multumesc de raspuns am folosit asta azi la scoala si a mers super bine

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ce vrei să spui, elaborează!

| Dariusuu a răspuns:

Dacă chiar simți asta un sincer : Te iubesc, ar fi de ajuns.

Răspuns utilizator avertizat
| oannaroman a răspuns:

Daca chiar simti cu adevarat ca o iubesti atunci fa-ti curaj si spune-i acest lucru. Inchide ochii si deschide-ti inima happy