| Medema a întrebat:

Cum ii spun persoanei iubite ca o iubesc(cand, in ce situatie)?

Răspuns Câştigător
| ησℓσνє17мαяιι a răspuns:

O sarutsi` si totul vine de la sine laughing

4 răspunsuri:
| Raluca_5709 a răspuns:

Buna!
persoanei iubite ii spui ca o iubesti in orice clipa,o fata se bucura la fel de mult indiferent daca e suparata sau fericita! nu exista un mod anume pentru asta, important este sa ti deschizi sufletul in fata ei, sunt sigura ca va aprecia!

| ROCKERforever14 a răspuns:

Cind vezi ca romantismul e ridicat reactionezi cind iti da ceva sau cind va distrati sa nu faci greseala de a ajunge in situatia v-ati intilnit si de odata ii zici te iubesc iar el muteste si se simte jignit discutati mai multisor si cind te ea in brate de duce in brate iti da cadou ii spui ok bafta

| Tql a răspuns:

Ar fi un gest frumos să i-o spui în timp ce o ţii în braţe. Eu, cel puţin, m-aş topi. Sau în timp ce vă plimbaţi să o iei de mână, să te opreşti, să o priveşti în ochi şi să-i spui că o iubeşti. La o cafea, sau, pur şi simplu, în timp ce vă uitaţi la un film la tine acasă. Sunt sigură că va aprecia gestul oricum ar fi. Şi... cu cât mai des, cu atât mai bine. Curaj!

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Cand o prinzi singura si bine dispusa. Daca o prinzi intr-o stare de suparare o mangai vorbesti cu ea si ii spui ca o iubesti