| Andrei_5560 a întrebat:

Salut
Mie imi place de o colega de clasa de foarte mult timp si chair simt ceva pentru ea, am intrebat-o daca vrea sa fie prietena si ea imi tot spune "ca nu stie, ca nu e momentul pentru a-si face prieten". Am incercat sa o uit dar nu prea pot pentru ca o vad in fiecare zi si inca o data va spun, chiar simt ceva pentru ea. Va rog frumos dati-mi niste sfaturi, cum sa o uit sau sa o displac, sau sa o cuceresc.
V-as fi foarte recunoscator pentru raspunsuri. Funda

Răspuns Câştigător
| aliybella a răspuns:

Sfat: nu iti face prietena din clasa/scoala ta pentru ca o sa va despartiti o sa fie naspa o sa o vezi zilnic etc. pur si simplu cand o vezi nu te uita cat de frumoasa e sau cum vorbeste priveste-o ca pe orice alta fata care nu te atrage, sau nu o privii