| Anonim47372 a întrebat:

Salut. Motive pentru care ar trebui sa incep sa port boxeri? Sunt mai comozi decat chilotii clasici? Au anumite 'beneficii' sa le zic asa?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fă o probă si vezi cum te simti. Unii se simt bine cu ei dar altii nu. Eu, de exemplu, nu.

| Goete a răspuns:

Daca porti boxeri fabricantul de boxeri pe care ii porti are mai mult profit

| IgnatVictor a răspuns:

Salut.
Eu întotdeauna am preferat boxerii peste chiloți. Iar motivele ar fi că mă simt mai confortabil, mă mișc mai ușor și am o stare generală de relaxare.

| tigaie67 a răspuns:

La boxeri sta maciuca mai relaxata si te simti si tu mai relaxat. E ca si cum ai purta o mica pereche de pantaloni in loc de chiloti

| Goete a răspuns (pentru tigaie67):

Ce maciuca daca nu stii daca e baiat sau fata

| tigaie67 a răspuns (pentru Goete):

Pai fetele poarta dinaia de le intra in cur ba

| Goete a răspuns (pentru tigaie67):

La multi baieti le intra in cur
Si poate n-ai vazut boxeri de fete si cat de sexy sunt cu boxeri?