| Steam321 a întrebat:

Salut my friend's întrebarea asta este pusă pentru bărbați. Va place sexul oral? părerea mea este ca mana dreapta și puțin scuipat poate sa facă minune
decât o gura infecta plina cu hiv

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu ma pot pronunta daca nu stiu cum e acea experienta cu o fata, fiecare e liber sa faca ce vrea

| SG1995 a răspuns:

Auzi dar cine ți-a zis că dacă un tip face sex oral are hiv?

| Kira5854 a răspuns:

1. Sexul oral il practici intr-o relatie stabila, unde partenera stie ca acel penis se atinge doar de ea si invers.
2. Sexul oral si masturbarea sunt lucruri complet diferite cu senzatii diferite.
3.Nu toate femeile au hiv.
4.Nu toate femeile care accepta sexul oral au hiv.
5.Orgasmul din timpul sexului, este diferit fata de orgasmul din timpul masturbarii si ambele sunt diferite de cel din timpul sexului oral. (altfel nu aveai nevoie de o femeie si nu facea nimeni sex oral)

| madalinfindrihan a răspuns:

Yep, dar posibil sa fie alta senzație cand ti o face cineva.