| suzy_5549 a întrebat:

Cum trebuie sa fie vata sexuala intre 2 persoane casatorite? santeti de acord cu sexul oral? anal? credeti ca cele ce practica sexul oral si anal sunt c...ve? barbati ce parere au despre asta? stim ca lor le place dar lear place sa faca cu sotia?

3 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Intr o casnicie sunt de acord ca sa se accepta orice fel de sex, ca o fi el oral, anal s au normal, intelegere sa fie, in afara lui si cu alti parteneri, deja se schimba problema

| BoBBy a răspuns:

Sunt de acord cu oralu si analu. e alt mod de a te simti bine in afara de cel vaginal, si nu, nu sunt curve tongue
bafta

| nadiasalsa a răspuns:

De ce nu. sexul este o arta si sunt de acord si cu oral si cu anal.