| dotea_5137 a întrebat:

Salut,nici nu stiu cu ce sa incep, m-am intilnit cu un baiat tineam foarte mult la el si el imi spunea ca tine dar am aflat si chiar el singur m-a sunat si mi-a zis ca s-a culcat cu altele s-a sarutat si asa mai departe am trecut peste toate acestea dar la un moment dat deja nu am mai putut chiar daca tineam la el i-am zis ca gata s-a terminat totul intre noi.A trecut citeva saptamini si am inceput iarasi sa vorbim mi-a scris mesaje ca vrea sa fie iarasi cu mine, mi-a zis ca s-a saturat si el sa umble cu altele si ca i-a venit mintea la cap si vrea ceva serios. Eu iarasi la crezut, eri l-am sunat si i-am zis sa ne vedem imi era foarte dor de el, el mi-a zis ca nu poate pentru ca este la academie (el invata la academia de politie)si este de serviuciu si tucmai la ora 8 seara o sa iasa. Astazi am intrat pe profil la o prietena comuna si am vazut ca a pus niste poze si l-am vazut si pe el acolo (erau la padure faceu frigarui), pe poze era data de eri cum am vazut am inceput sa pling si l-am sunat si i-am zis ce am vazut dar el tot spune ca a fost dar a fost mai tirziu adica dupa ce a esit de la academie(in poze era si ora adica 15:00-16:00)iarasi m-a mintit, si l-am intrebat dc nu mai sunat cind ai iesit pentru a ne vedea.el mi-a zis ca trebuia sa-l sun si sa-l intreb eu ......deja nu mai pot m-am saturat sa sufar, dar il iubesc(((, voi ce ma sfatuti sa fac mai departe? mersi pentru intelegere dar chiar am simtit nevoia sa ma descark un pic.Va rog seriozitate ((Astept mesajele voastre!

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Ma indoiesc ca te iubeste. Doar te face sa suferi. Si nu meriti!
Desparte-te de el. Daca intr-adevar te iubeste, sa ti-o demonstreze, sa lupte pentru tine. Nu mai ceda asa de usor rugamintilor lui de a va impaca.

1 răspuns:
| CryDeavies a răspuns:

Bai bine lasa-l in pace(e adevarat ca daca ai fost mult timp cu el nu poti sai dai cu piciorul unei relatii de durata) dar tu ai fost prea credula si el sa bazat pe astahappy te sfatuiesc sa nu te mai intalnesti cu el si o sa vezi ca o sai para rau happy